Geforce 710M Laptop ne kadar eder?

DeadFrozen

Kilopat
Yer
İstanbul/Çekmeköy
Arkadaşlar elimde bir adet laptop var ve bu laptopu satmak istiyorum. Laptopun özellikleri ise;
  • Geforce 710M
  • 8GB DDR3 1600MHz RAM
  • i5 3230M
Bana bu laptop en fazla 400TL falan eder diyorlar ama bu laptop kaç lira eder en az? Üzerinde bazı kılcal çizikler var bir sorun çıkartır mı fiyatta?

@DeadFrozen Çok pardon. 4GB RAM olarak okumuşum. 600 TL falan eder diye düşünüyorum. Eyüp arkadaşımızın dediği cihaz sıfır bir cihaz. O yüzden fiyatı o kadar yüksek. Ayrıca 800TL'ye satan insanların olması o ürünün satılacağı anlamına gelmez. Aklı başında olan insan o cihaza 600TL'nin pek üzerinde vereceğini sanmam.

Eyüp arkadaşımızın dediği cihaz sıfır bir cihaz. O yüzden fiyatı o kadar yüksek.
Belirttiğim cihazın marka ve özelliklerine dikkat çekerim.
Ayrıca 800TL'ye satan insanların olması o ürünün satılacağı anlamına gelmez. Aklı başında olan insan o cihaza 600TL'nin pek üzerinde vereceğini sanmam.
Bu bilgisayarın piyasası hakkında pek bir fikrim yok. Ama bence bu bilgisayar temizse ve bataryası olsun USB portları olsun herşeyi sağlamsa 800 TL' yi fazla fazla hakediyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı