GeForce 840M CS:GO Düşük FPS Sorunu

DayleFusion

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma yeni format attım. Eskiden 120 FPS aldığım oyunda 90 FPS'i zor görüyorum. Sürücüler manuel yüklendi. Sıcaklık 60 dereceyi geçmiyor. Kaspersky ile tam tarama yapıldı virüs çıkmadı. Sorun neyden kaynaklı olabilir?

İşlemci: GeForce 840M
Ekran Kartı: i3-4005U
RAM: 4GB DDR3 1600MHz
SSD: Samsung 850 250GB

@Murat5038 @Recep Baltaş @Mikail Fidan

Nvidia ve intel sürücülerini aynı sürüm numaralarıyla kurdum. Kaspersky ı oyuna girerken kapatıyorum. Oyunun grafik ayarlarında bir fark yok.

Nvidia ve intel sürücülerini aynı sürüm numaralarıyla kurdum. Kaspersky ı oyuna girerken kapatıyorum. Oyunun grafik ayarlarında bir fark yok.
Zaten 90 FPS gayet yeterli, büyük ihtimal ile yeni bir güncelleme gelmiştir ve grafikleri yükseltmişlerdir.

90 FPS aldığım en yüksek değer. Çatışma sırasında 50-60 FPS oluyor. Eskiden 100-130 arasında gidip geliyordu. Oyuna güncelleme gelmiş olabilir fakat bu kadar düşmesi normal değil. Zaten 1-2 gün önce 120 FPS alıyordum 1 günde kaç güncelleme gelmiş olabilir ki ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı