GeForce 840M laptopa FPS oyunu önerisi

İşletim sistemi
Windows 11
Yani Online öyle mi? Hikayeli değil. Battlefield 1 multiplayerini oynayabilirsin, gerçekten çok zevkli.

BF5 multi giriyordum. Acayip sarmıştı ama EA sağ olsun Origin'i bırakıp EA App geçmeye karar verince Linux'ta Steam harici EA oyunları oynanmaz oldu. En azından benim için öyle. Steam'den de para verdiğim oyunu tekrar almak istemedim. Bekliyorum bakalım ne olacak.

Valorant kaldırmıyor. BİDE online olabilir mi acaba
Valorant nasıl kaldırmıyor? 1600x900 oynayıp low ayarlara çeksen bile yine 60 FPS üstü alırsın zaten. Ben GT740M i5 4200u sistemle 1600x900 low ayarlarda 60FPS üstü oynuyordum. Zaten Valorant gibi rekabetçi oyunlar low ayarlarda oynanır. Efektlerin yüksekte olması çok dikkat bozuyor.

CS:GO ve Valorant dışında çok alternatifin yok gibi.

CS kladırıyorda bu ortadaki nişan yeri yok.

Valorant nasıl kaldırmıyor? 1600x900 oynayıp Low ayarlara çeksen bile yine 60 FPS üstü alırsın zaten. Ben GT740M i5 4200U sistemle 1600x900 Low ayarlarda 60FPS üstü oynuyordum. Zaten Valorant gibi rekabetçi oyunlar Low ayarlarda oynanır. Efektlerin yüksekte olması çok dikkat bozuyor.

Abi başta söyledim:1920/1080 oynamak istiyorum.

Sistemi okumadınız mı?
Resolution Scale'yi 70 yapıp low ayarlar ve 720p'de oynarsa 30-40 FPS arasında oynatıyor. Ve tatmin edici değerler bence. Biraz görüntü bozuluyor ama ayarları biraz kurcalarsa dengeyi tutturur görüntü açısından. Zaten bu sistemde 60 fps üstü oynatacak oyun bulmak zor. En fazla 40 fps değerlerinde oynayabilir birçok oyunu, hatta bazısı açmaz bile.

CS kladırıyorda bu ortadaki nişan yeri yok.

Abi başta söyledim:1920/1080 oynamak istiyorum.
Dostum bu ekran kartıyla 1080p oyun oynayamazsın. Ekran kartının önerilen çözünürlüğü bile 1366x768

Kaldırıyor. Testleri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzin ver:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buna yakın oluyor.

İzin ver:
buna yakın oluyor.

Geri
Yukarı