Çözüldü Geforce Experience 0x003 error code

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murat Sönmez

Hectopat
Merhaba. Geforce Experience açmaya çalışırken Error Code 0x0003 hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim ?

gat.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Az önce bu sorunu çözdüm, umarım sizin de işinize yarar.

Download Drivers | NVIDIA adresine girip ekran kartınıza uygun driver sürümünü seçin, "Windows Driver Type" kısmını "Standart" olarak indirip kurmaya çalıştığımda hata veriyordu. Ben de "DCH" seçeneğini seçtim, ve kurarken "Özel Kurulum" seçip "Temiz Kurulum" seçeneğini işaretledim.

• Kurulum işlemi bittiğinde ise "NVIDIA GeForce Experience" uygulamasını çalıştırıp, kullanıcı adımı ve şifremi girdim. Ve sorun çözülmüş oldu.

Download Drivers | NVIDIA adresine girip ekran kartınıza uygun driver sürümünü seçin, "Windows Driver Type" kısmını "Standart" olarak indirip kurmaya çalıştığımda hata veriyordu. Ben de "DCH" seçeneğini seçtim, ve kurarken "Özel Kurulum" seçip "Temiz Kurulum" seçeneğini işaretledim.

• Kurulum işlemi bittiğinde ise "NVIDIA GeForce Experience" uygulamasını çalıştırıp, kullanıcı adımı ve şifremi girdim. Ve sorun çözülmüş oldu.

Çözüm

Evet hocam derken benimde dikkatimi çekti temiz kurulum yapıyorum şuan herşeyi baştan kaldırıp tekrar koyuyor bu işinize kesinlikle yarayacaktır çünkü bütün ayarlarınız sıfırlanacak ve nvida geforce exp den çıkış yapacaksınız ilk günki kadar yeni sağlıklı ve sorunsuz olacağıına inanıyorum.

deneyeceğim.inşallah benimde düzelir
Evet hocam derken benimde dikkatimi çekti temiz kurulum yapıyorum şuan herşeyi baştan kaldırıp tekrar koyuyor bu işinize kesinlikle yarayacaktır çünkü bütün ayarlarınız sıfırlanacak ve nvida geforce exp den çıkış yapacaksınız ilk günki kadar yeni sağlıklı ve sorunsuz olacağıına inanıyorum.
Aynısını yaptım düzeldi. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
deneyeceğim.inşallah benimde düzelir

Aynısını yaptım düzeldi. Çok teşekkürler.
Sistemim ayrıyetten çok stabil hale geldi size tavsiyem her yeni sürücüde temiz kurulum yapmak. Hem bu sürücünüzü kurarken hata olasılığını çok azaltır hemde ekran kartını stabil hale getirir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı