Çözüm Geforce Experience açılmama sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

frkn09

Hectopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Merhaba
Son bir kaç gündür bu konu hakkında bir çok kez konu açıldı. Forumda gereksiz şekilde aynı konular var. Bende tek bir konuda cevaplandırmak istedim. ( Bazı kişiler hiç araştırmadan konu açmaya devam edecek onlara yapacak bir şey yok artık. )
İlk yol:
  • Mevcut GeForce Experience sürümünü kaldırıyoruz.
  • 2.4.5.57 sürümünü indirip kuruyoruz. http://us.download.nvidia.com/GFE/GFEClient/2.4.5.57/GeForce_Experience_v2.4.5.57.exe
  • Kurduktan sonra sizden bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyebilir.
  • Programı açtıktan sonra güncelleme yapmak isteyecek ancak siz güncelleme yapmayı kabul etmeyin ve uygulamadan çıkın.
  • GeForce Experience'in bulunduğu dosya konumunu açın. ( Masaüstünde kısayol varsa üzerine gelip sağ tık / dosya konumunu aç yapıyoruz. )
  • orada bulunan GFExperience uygulamasını açıyoruz.
zVAWJD.png

• GeForce Experience uygulamasını yeni bir güncelleme ile düzeltilene kadar buradan açmak gerekiyor aksi taktirde otomatik güncelleme almaya çalışıyor ve uygulama açılmıyor.
  • Her seferinde uzun uzun bu işlemleri yapmamak için GFExperience'ın kısayolunu oluşturup masasütüne yada istediğiniz yere atmanız yeterli olacaktır.
İkinci yol:
  • Bu yöntem son çıkan GeForce Experience'ı çalıştırmaktadır. ( Kendim denemedim ve bu yöntemi kullanan bazı kişiler başarılı sonuç elde edememiştir. )
  • Denetim Masası / Saat, Dil ve Bölge / Bölge / Biçim / İngilizce ( Amerikan ) şeklinde ayarları değiştirerek uygulamayı açabilirsiniz.
Değişik çözümler keşfederseniz bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. (y)(y)
Teşekkürler.:mutlu::mutlu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de şöyle yaptım, güncelleme yapmak istediğinde çıkan uyarı penceresindeki dosya konumunu takip ettim. Güncelleme dosyasını buldum ve sildim.

C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\GeForce Experience\Update klasörünü komple kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı