GeForce Experience beni PUBG Lite'da gösteriyor

Nihilianth

Decipat
Arkadaşlar kayıt yapıyorum, kaydı başlattım vee bitirdim. Bakıyorum video yok, masaüstünde çektiğim için videonun kayıt dosyalarında "Desktop" Klasöründe olması lazım baktım yok. Bende başka bir klasör oluşturiyim, tekrar çektim ve kaydı bitirdim PUBG Lite diye bir dosya oluşmuş ve bu dosyanın içine atıyor videoları. Ancak arkada ne Launcher açık ne PUBG Lite. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt+Z basıp ayarlardan 'Kayıtlar' seçeneğine girip videoyu kayıt edeceğin klasörü değiştirebilirsin.
hangi oyun olursa olsun veya masaüstü videosu olsun fark etmez hepsini seçmiş olduğun klasöre kayıt edecektir.
İlk videoyu pubg lite da kayıt ettiysen sistem otomatik olarak pubg lite diye klasör açmış olabilir pubg nin arkada çalışıp çalışmamasıyla alakası yoktur.

İlk videoyu pubg lite da kayıt ettiysen sistem otomatik olarak pubg lite diye klasör açmış olabilir pubg nin arkada çalışıp çalışmamasıyla alakası yoktur.
Alakası yok, hangi oyunda çekersem çekeyim o oyunun adı ile ilgili dosya oluşturup o dosyaya kaydediyor, masaüstü kayıt yapıyorsam desktop adlı klasör oluşturup kaydediyor.

Geri
Yukarı