Çözüldü GeForce Experience güncelleme geldiğinde her seferinde eski sürücü kaldırılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Çetin Bey

Decapat
Merhaba. Laptopta RTX 3050 Ti ekran kartına GeForce Experience'tan güncelleme geldi. Eski sürücüyü DDU ile kaldırıp mı kurmalıyım, yoksa program bunu kendi yapıyor mu? Ekran kartı güncelleme rehberi varsa direk linkleyebilirsiniz.

Diğer bileşenler:
  • i7 11800.
  • 8 GB RAM.
Fotoğraflar ektedir.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 1.png
    1.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Laptopta RTX 3050 Ti ekran kartına GeForce Experience'tan güncelleme geldi. Eski sürücüyü DDU ile kaldırıp mı kurmalıyım, yoksa program bunu kendi yapıyor mu? Ekran kartı güncelleme rehberi varsa direk linkleyebilirsiniz.

Diğer bileşenler:
  • i7 11800.
  • 8 GB RAM.
Fotoğraflar ektedir.

Teşekkürler.

Gerek yok ama ben kaldırma taraftarıyım gereksiz er kaplıyor.
bu saatte konu açmayın gören kişi az olur sonra gündüz açmaya çalışınca çiffe konu diye silinir.

Evet, kaldırılmalı.

Eski sürücüyü DDU ile kaldırıp mı kurmalıyım, yoksa program bunu kendi yapıyor mu? Ekran kartı
DDU ve Geforce Experience'ın native kaldırma yazılımı (GF'de özel kurulumdaki herşey seçili ise) aynıdır.

Gerek yok ama ben kaldırma taraftarıyım gereksiz yer kaplıyor.
Nasıl gerek yok?

bu saatte konu açmayın gören kişi az olur sonra gündüz açmaya çalışınca çiffe konu diye silinir.
Neden çifte konu açıyorsun öne çıkar butonunu kullan. Sonra neden banlanıyorum demezsin.

Son düzenleme:
Evet, kaldırılmalı.

DDU ve Geforce Experience'ın native kaldırma yazılımı (GF'de özel kurulumdaki herşey seçili ise) aynıdır.

Nasıl gerek yok?
Hocam şimdi direkt uygulama üzerinden indirip temiz kurulum mu yapmalıyım, yoksa önce DDU, sonra Geforce Experience indirmesi mi?

Tüm yanıtlar için teşekkürler.

Düzeltme: Geforce Experience üzerinden özel kurulum seçip tüm tikleri işaretledim ve kurdum. Ancak aygıt yöneticisinde sürücü tarihi hala eskisini gösteriyor. Normal midir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı