GeForce Experience indirince oyunlar silindi

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
GeForce Experience kurduktan sonra Steam, oyunların yarısını görmeyerek tekrar indirmeye çalışıyor. Ama oyunun dosyaları tamamen duruyor. Bir süre indirdim ama cidden tamamını indirmeye çalışıyor. Steam'e dosyaları nasıl tanıtabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların bulunduğu klasörü kütüphane klasörü eklemeyi denediniz mi? Steam > Ayarlar > İndirmeler > Kütüphane klasörleri.

GeForce Experience kurduktan sonra Steam, oyunların yarısını görmeyerek tekrar indirmeye çalışıyor. Ama oyunun dosyaları tamamen duruyor. Bir süre indirdim ama cidden tamamını indirmeye çalışıyor. Steam'e dosyaları nasıl tanıtabilirim?

Dosya konumu değişmiştir, Steam oyun ayarlarından dosya konumunu oyunun olduğu yere kaydet.

Oyunun yüklemesini oraya başlatınca mı en baştan başlıyor? Dosyaları doğrulaması gerekirdi.
Evet. En baştan başlıyor. Dosya doğrulaması bitti, 76 adet dosya bozuk diyor ama 0 byte indiriyor.

Şimdi ise böyle dedi ama diskimde yeteri kadar alan var.

Ekleme 2: Alan kalmamış. Bu nasıl oldu? Daha dün 100 GB yer vardı.
Ekleme 3: Şu anki Steam oyunları en fazla toplam 200 GB eder. Ama 500 GB diyor. Acaba silinen oyunları kopyaladı mı?
1618060944066.png

1618060976422.png

Şu an yer açtım. Tekrar sıfırdan indiriyor. Aynı durum Hearts of Iron IV ve Wargame: Red Dragon için de aynı. Ne yapabilirim? Dosyalara girdim baktım, duruyor ama Steam görmüyor.
1618061429011.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı