GeForce Experience Oyun Optimize Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Claffen

Decapat
Aynı konuda bir sürü başlık açılmış olmasına rağmen aradığım çözümü bir türlü bulamadım. GeForce Experience'ı indirdikten sonra oyunlar optimize edilemiyor hatası aldım.

İlginç olan NVIDIA GeForce GT620 ekran kartına sahip olduğum halde GeForce Experince içinde 400 ve altını desteklemediğini söylüyor. Neden ekran kartımı görmüyor?

+ GeForce Experience'ı silip yükledim.
+ CefCache'i sildim.

Dosya Ekleri

• geforce.PNG
    geforce.PNG
    18,4 KB · Görüntüleme: 92
  • gt620.PNG
    gt620.PNG
    5,1 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konuda bir sürü başlık açılmış olmasına rağmen aradığım çözümü bir türlü bulamadım. GeForce Experience'ı indirdikten sonra oyunlar optimize edilemiyor hatası aldım.

İlginç olan NVIDIA GeForce GT620 ekran kartına sahip olduğum halde GeForce Experince içinde 400 ve altını desteklemediğini söylüyor. Neden ekran kartımı görmüyor?

+ GeForce Experience'ı silip yükledim.
+ CefCache'i sildim.
GeForce Experience'nin zaten pek bir etkisi olmuyor. Kendin elinle ayarlar yapsan daha mantıklı. GTX 1060 ekran kartım var ve bu özelliği kullanmıyorum, gereksiz.

GeForce Experience'nin zaten pek bir etkisi olmuyor. Kendin elinle ayarlar yapsan daha mantıklı. GTX 1060 ekran kartım var ve bu özelliği kullanmıyorum, gereksiz.
Yani yapılabilecek bütün ayarları yaptım. Arkadaşım bunda ayar yapıp ekstra 50 fps aldığını söylediğinde şaşırıp yapmayı denemiştim sadece. Zaten ekran kartımda very low-end gpu olarak geçiyor. Yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı