Çözüldü GeForce Experience üzerinden RTX 2060 sürücüsü yüklenirken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
GeForce Experience'dan ekran kartı sürücümü güncellemeye çalıştığımda sürücü yüklendiğinde indirme işlemi başarısız diye bir hata alıyorum.
Windows 11 kullanıyorum. (RTX 2060-TUF B450-PRO-3600X)

Dosya Ekleri

• 09.png
    09.png
    806,5 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
İstersen DDU programı ile tüm ekran kartı sürücülerini kaldırıp @F4T1H in gösterdiği link üzerinden temiz bir kurulum yapabilirsin. En temiz çözüm budur hocam.

GeForce Experience'dan ekran kartı sürücümü güncellemeye çalıştığımda sürücü yüklendiğinde indirme işlemi başarısız diye bir hata alıyorum.
İstersen DDU programı ile tüm ekran kartı sürücülerini kaldırıp @F4T1H in gösterdiği link üzerinden temiz bir kurulum yapabilirsin. En temiz çözüm budur hocam.

Çözüm

Bir de buradan deneyin.

Dediğiniz gibi sürücüleri silip tekrar temiz kurulum yaptım sorunum çözüldü, yardımınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı