GeForce Experience'tan RTX 3060 sürücü güncellemesi başlamıyor

Beyo_61

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımı güncellemek için normalde GeForce Experience kullanırdım yine güncellemek için yükledim. Fakat driver kurulumu başlamıyor.
Ekran kartım RTX 3060 güncelleyebilmem lazım normalde. İlk başta driverları Windows Update'ten indirmiştim o da 1 yıl önceki sürümü kurmuş şu an güncelleyemedim.

1656663781099.png

O dediğiniz şeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Bu rehberi uygulayın.
1656664068857.png

Bunu seçmeyi unutmayın.

Bu rehberi uygulayın.
Eki Görüntüle 1437348
Bunu seçmeyi unutmayın.

DDU ile kaldırıp PC'yi yeniden başlatın.
Güncel sürümü indirip kurun.

Şimdi en güncel sürümü yükledim resimdeki gibi.

1656669545383.png

Fakat bunu direkt açsam kurulmaz mı yani illa DDU ile sürücüleri silip bunu öyle mi açayım.

Şimdi en güncel sürümü yükledim resimdeki gibi.

Eki Görüntüle 1437421

Fakat bunu direkt açsam kurulmaz mı yani illa DDU ile sürücüleri silip bunu öyle mi açayım.

Evet DDU ile sürücüleri silin. Çünkü Windows'un sürücüleri kurmasına sıcak bakmıyorum ben.
Sonra da o sürücüyü kurun.

Evet DDU ile sürücüleri silin. Çünkü Windows'un sürücüleri kurmasına sıcak bakmıyorum ben.
Sonra da o sürücüyü kurun.

Uygulama olarak gözüküyor indirdiğim driver sürümü. Sürücüleri sildikten sonra onu açsam direkt kendi kendine olur mu benim başka bir şeyler yapmam gerekir mi? Bu işlerden çok anlamıyorum kusura bakmayın emin olmak için soruyorum.

Uygulama olarak gözüküyor indirdiğim driver sürümü. Sürücüleri sildikten sonra onu açsam direkt kendi kendine olur mu benim başka bir şeyler yapmam gerekir mi? Bu işlerden çok anlamıyorum kusura bakmayın emin olmak için soruyorum.
NVIDIA kullanmadığım için bilmiyorum. Büyük ihtimalle kurulum gerekecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı