Çözüldü GeForce FX 5200 ne kadar güçlü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ciddi misiniz? GTA 5 mi kaldırdığını söylüyorlar? Bırakın GTA 5 kaldırmayı, ekrana görüntüyü vermekte zorlanan bir kart.
CS 1.6'da yönü duvara verince 100 FPS veren canavar bir karttı kendisi. Bu nedenle GTA 5'i çok rahat açacaktır.
Şaka mısınız? AGP slotlu, en fazla 256 MB DDR bellekle gelen, 150 nm mimariye sahip, CUDA bile olmayan 4 çekirdekli, DX 9'dan fazla desteği olmayan bir kart. Sizce bu kartın çok rahat GTA 5 oynatması mantıklı geliyor mu?

Şaka mısınız? AGP slotlu, en fazla 256 MB DDR bellekle gelen, 150 nm mimariye sahip, CUDA bile olmayan 4 çekirdekli, DX 9'dan fazla desteği olmayan bir kart. Sizce bu kartın çok rahat GTA 5 oynatması mantıklı geliyor mu?
Boş konu açmış arkadaş bir de normal cevap mı yazalım? Şakayım herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben muhalefet olayım da kavga çıksın :D
Evet FX5200 o yıllardaki onboard ekran kartlarından iyi, ama günümüz işlemcilerdeki intel GPU lardan bile çok daha kötü bir karttır.
GTA5 gibi bir oyunu oynatabilmesi için gereken şartların sağlanması durumunda diyorum ki.
Evet bu kart ile GTA5 oynanır :D
NOT:
Bilimsel olmayan yanıtlar dikkate alınmayacaktır.

Ben muhalefet olayım da kavga çıksın :D
Evet FX5200 o yıllardaki onboard ekran kartlarından iyi, ama günümüz işlemcilerdeki intel GPU lardan bile çok daha kötü bir karttır.
GTA5 gibi bir oyunu oynatabilmesi için gereken şartların sağlanması durumunda diyorum ki.
Evet bu kart ile GTA5 oynanır :D
NOT:
Bilimsel olmayan yanıtlar dikkate alınmayacaktır.
Saçmalamayın o kadar kötü kart değil. BF1'i 1080P Ultra +60 FPS te açtığını gördüm. Lütfen arkadası kandirmayalim. Bulabilirsen kesinlikle al çok güçlüdür kendisi.:Ds

Yeni konular

Geri
Yukarı