GeForce NOW 0x0000009B hatası

ibrahimaldemir

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW da oyuna girmeye çalıştığımda 0x0000009B hatası alıp duruyorum.

resim_2022-01-16_133952.png

Ve ek olarak ağ testi yaptığımda bu hatayı alıyorum.
resim_2022-01-16_134726.png

Son düzenleme:
İnternetinizin olmadığını anlatıyor ama anladığım kadarıyla internetin iz var o zamn uygulamaya İnternet gitmiyo büyük bir çözüm açıp kapatın pc yi büyük ihtimale çözülür
İnternetinizin olmadığını anlatıyor ama anladığım kadarıyla internetin iz var o zamn uygulamaya internet gitmiyor büyük bir çözüm açıp kapatın PC'yi büyük ihtimale çözülür.

İnternetinizin olmadığını anlatıyor ama anladığım kadarıyla internetin iz var o zamn uygulamaya internet gitmiyor büyük bir çözüm açıp kapatın PC'yi büyük ihtimale çözülür.

Hocam uygulamayı silip tekrar deneyeceğim sonra bilgisayarı tekrardan başlatacağım şimdi düzelirse yazarım.

Yine aynı hatayı alıyorum GeForce NOW sunucu durumunu görüntüleye bastığım zaman 1 tane sunucunun bakımda olduğu yazıyor galiba bilgisayarım o sunucuya bağlanmaya çalıştığı için giremiyorum.

Son düzenleme:
Hocam uygulamayı silip tekrar deneyeceğim sonra bilgisayarı tekrardan başlatacağım şimdi düzelirse yazarım.

Yine aynı hatayı alıyorum GeForce NOW sunucu durumunu görüntüleye bastığım zaman 1 tane sunucunun bakımda olduğu yazıyor galiba bilgisayarım o sunucuya bağlanmaya çalıştığı için giremiyorum.

Anladım ama galiba sunucu bakımda değildi (yanlışda olabilir)

Yeni konular

Geri
Yukarı