GeForce NOW "0x000000A2" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

NamelessYasin

Hectopat
GeForce NOW uygulamasında bir oyunu çalıştırmak istediğimde bir yükleme ekranı geliyor ancak hemen ardından ekte gördüğünüz hatayı alıyorum. İnternet bağlantımda herhangi bir sorun yok. GeForce'un kendi forumlarında cevapsız kalmış, burada da 1 Mayıs tarihinde konusu açılıp çözülmemiş bir hata. Yeniden gündeme getirerek çözülmesini umut ediyorum.

Eğer ki lazım olursa Process Monitor raporum; Logfile

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-27_210037.png
    resim_2021-11-27_210037.png
    216,1 KB · Görüntüleme: 60
  • resim_2021-11-27_210445.png
    resim_2021-11-27_210445.png
    437,8 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı DNS veya VPN ile deneyebilirsiniz. Güvenli İnternet açıksa bu da sebep olabiliyor.

GeForce NOW uygulamasında bir oyunu çalıştırmak istediğimde bir yükleme ekranı geliyor ancak hemen ardından ekte gördüğünüz hatayı alıyorum. İnternet bağlantımda herhangi bir sorun yok. GeForce'un kendi forumlarında cevapsız kalmış, burada da 1 Mayıs tarihinde konusu açılıp çözülmemiş bir hata. Yeniden gündeme getirerek çözülmesini umut ediyorum.

Eğer ki lazım olursa Process Monitor raporum; Logfile
Ekran Kartın güncel değilse güncelle
Ben bu hatayı eski bir ekran kartında almıştım zamanında, ekran kartın uyumsuz olabilir.

Ekran kartın güncel değilse güncelle.
Ben bu hatayı eski bir ekran kartında almıştım zamanında, ekran kartın uyumsuz olabilir.

Ekran kartım Intel HD 3000 güncel görünüyor ayrıca sistemin yetmiyor olabileceğini düşünerek biraz araştırdım ve benimle neredeyse aynı sisteme sahip birinin kullanabildiğini gördüm. Kısaca sanıyorum sorunun kaynağı ekran kartı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı