GeForce NOW 1080p'de takılma oluyor

kaank0809

Decapat
Daha fazla  
İnternetim 100Mbps olmasına rağmen ve Türkiye serverandan premiumla oynamama rağmen 1080P'de takılmalar yaşıyorum bunun bir çözümü var mıdır acaba.

1659777056504.png

1659777146315.png

ayarlarımda aşağıdaki gibi
1659777360405.png

Geforce now gecikmeniz 40ms altında olsa da yine de yüksek. En az 15 ms olması gerekiyor ve 100Mbit internette 75Mbit hız fazla. 45 Mbit olarak ayarlayın. Bir de hem uygulamadan hem de oyundan VSYNC açın.

Gecikmeniz çok yüksek 40 Mbps internetiniz için daha ideal. Bende 100 Mbps bir internete sahibim fakat gecikmem bu kadar yüksek değil 75 Mbps ayarında rahatlıkla oynayabiliyorum.

GeForce NOW gecikmeniz 40ms altında olsa da yine de yüksek. En az 15 ms olması gerekiyor ve 100Mbit internette 75Mbit hız fazla. 45 Mbit olarak ayarlayın. Bir de hem uygulamadan hem de oyundan V-Sync açın.

Gecikmeniz çok yüksek 40 Mbps internetiniz için daha ideal. Bende 100 Mbps bir internete sahibim fakat gecikmem bu kadar yüksek değil 75 Mbps ayarında rahatlıkla oynayabiliyorum.

Gecikme için yapabileceğim fazla bir şey yok sanırım konumdan dolayı. Onun dışında 40 45 düşürüp deneyeceğim.

İnternet servis sağlayıcı hangisi? Bir de fiber mi, VDSL mi? Çünkü VDSL'de bakır kablo kullanıldığı için hattaki en ufak parazitlenmede bile gecikmeler yaşanıyor. Ama FTTH sistemlerde bu durum çok çok daha az.

İnterneti sağlayıcım Türksat Netmaster ama ben diğer dediğiniz şeylere uzağım geçen servisi çağırdık kabloda bir problem varmış onu değiştirdi bir de modeme bağlı olan kabloyu adaptörü değiştirmemi istedi onu henüz değiştirmedim ama değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı