GeForce NOW 200 saat sınırı iptal oldu

SHYAH

Megapat
Daha fazla  

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Para verilen hizmete kısıt konulmamalı.

Hocam, diyelim ki sınır koyacaklar. Fiyatını düşürsünler, aynı ay içerisinde hem fiyatını zamlayıp hem de sınırlama koymak, adamlığa sığmaz. Millet de ona göre alsın ya da almasın.

100 saat olmayacağının garantisi yoktu.

Aynı ay içerisinde zam getirip sınırlama koyan bir firma, muhtemelen sonraki ay da bunu yapardı.

İşte tepkinin gücü, gerçi şaşırmamak lazım bizim ülkede her şey böyle, oldu olacak ülke yönetimini komple (gelen tepkiler üzerine) şeklinde değiştirseler tam olacak.
Eğer biz tepkimizi göstermeseydik inanın uygunsuz kullanımmış vs diye bahane ederek limit koyacaklardı 3-5 güne kalmaz limitsiz paket diye daha yüksek fiyata paket çıkarmayacaklardıysa bende bir halt bilmiyorum

Sistemi meşgul eden kullanıcılar örneğin yarım saat bir bildirimde bulunmazsa otomatik sistemden çıkış yaptırılabilir. Ya da gün içerisinde 20 saat aktif olan kullanıcıların IPlerine bakılarak 1 hesaba 2-3 ortak girenler önlenebilir. Veya yabancılarla aynı parayı alıyor milleti sömürüyoruz, bari hakkını verelim diye düşünerek sunucular büyütülebilir.

Sistemi meşgul eden kullanıcılar örneğin yarım saat bir bildirimde bulunmazsa otomatik sistemden çıkış yaptırılabilir. Ya da gün içerisinde 20 saat aktif olan kullanıcıların IPlerine bakılarak 1 hesaba 2-3 ortak girenler önlenebilir. Veya yabancılarla aynı parayı alıyor milleti sömürüyoruz, bari hakkını verelim diye düşünerek sunucular büyütülebilir.
İlk bahsettiğiniz özellik yıllardır var zaten. 10 dakika boyunca hesap tepkisiz kalınca geri sayım başlatıyor ve eğer reaksiyon göstermezseniz oturumu kapatıyor. Diğer dediğiniz şeylere ise katılıyorum. Ben halen arkaplanda daha değişik olayların döndüğünü düşünüyorum. Bu karar iptal bile olsa insanların bu sistemi nasıl kötüye kullandıklarını en azından bizlere açıklamalılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı