Çözüldü GeForce NOW 24 saatlik paket yenileniyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Paket otomatikman yenilenmiyor, 24 saat dolduktan sonra kartınızdan herhangi bir ek ücret kesilmeyecektir. Ben de az önce destek birimiyle konuştuktan sonra öğrendim :) Tamamen günlük kotayı yakalayamayıp ücretsiz test edemeyecek insanların test etmesi için oluşturulmuş bir paket.
Yenilenip yenilenmediğini bilmiyorum. Muhtemelen yenilenmiyordur. Günlük 4 saat yazıyor sonuçta.
Sunucular dolunca günlük paket satmayı bırakacaklarmış. Sunucular boşaldığı zaman tekrar satmaya devam edeceklermiş.
Yani bazı günler hiç oynanamayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım 4 saat oynama süreniz dolduktan sonra tekrar giriş yaparak oynayabilirisniz, 24 saatlik sonuçta yenileniyordur herhalde.
Basic pakette 30 dakika süre dolduktan sonra otomatik olarak atıyor ve tekrar giriş yapabiliyorum.

Paket otomatikman yenilenmiyor, 24 saat dolduktan sonra kartınızdan herhangi bir ek ücret kesilmeyecektir. Ben de az önce destek birimiyle konuştuktan sonra öğrendim :) Tamamen günlük kotayı yakalayamayıp ücretsiz test edemeyecek insanların test etmesi için oluşturulmuş bir paket.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı