GeForce Now 3 Aylık Premium Paket ₺180!

@AzureDragon @Blondie Yazdıklarımı okumadığınız ne kadar belli. 50TL olması gereken fiyat dedim. Hizmet çıktığı zaman dolar 5.80TL'yi yanlış hatırlamıyorsam fakat hizmet 75TL ile piyasaya çıktı. Bunu da açıklayın bari beraber gülelim, eğlenelim. Yazık size gerçekten!
Türkiye de yaşamadığın ne kadar belli. 5.80 kurunu geride bırakalı yıllar oluyor. Hizmet satışa çıktığında dolar 7.5 civarında dolanıyordu. Zaten birkaç hafta sonrasında bir gecede 8.5 oldu.

@AzureDragon @Blondie Yazdıklarımı okumadığınız ne kadar belli. 50TL olması gereken fiyat dedim. Hizmet çıktığı zaman dolar 5.80TL'yi yanlış hatırlamıyorsam fakat hizmet 75TL ile piyasaya çıktı. Bunu da açıklayın bari beraber gülelim, eğlenelim. Yazık size gerçekten!
Fiyatlar 5 Mart 2021 Cuma duyuruldu.
1623787783064.png

Dolar arttı ama adamlar 15 TL indirime girdi. Hayal aleminde yaşıyorsunuz. @curiousoftech :D İnternet ne güzel nimet değil mi?
Açıkladık hocam gülüyor muyuz bari? :D @curiousoftech

1 delil ile 40 alimi yendim, 40 delil ile 1 cahili yenemedim demişler. Boşuna uğraşmayın hayal dünyasında yaşasın. 5,80'di diyor bir de :D
Ses yok arkadaştan önemli değil. Ben yukarıda kanıtladım birlikte gülüyoruz herhalde şuan. :D
@AzureDragon @Blondie yazdıklarımı okumadığınız ne kadar belli. 50TL olması gereken fiyat dedim. Hizmet çıktığı zaman dolar 5.80TL'yi yanlış hatırlamıyorsam fakat hizmet 75TL ile piyasaya çıktı. Bunu da açıklayın bari beraber gülelim, eğlenelim. Yazık size gerçekten!

Doların en son 5.80 civarlarında olduğu tarih 1 Ekim 2019. bilgilendireyim dedim ayriyeten.

Ses yok arkadaştan önemli değil. Ben yukarıda kanıtladım birlikte gülüyoruz herhalde şuan. :D
Arkadaş sanırım sanıyor ki biz ucuz olmasın diye dua ediyoruz taklalar atıyoruz sanki. Biz de o kadar ucuz olsa keşke diyoruz ama kur ortada adam sana 10-20 TL'ye mi satacak, niye zararına satsın bu adam saf mı? Paran değersiz diye adamlarda suç aramak yerine paranı bu kadar değersizleştirenlerde ara.

Biz şu anki fiyatından bahsediyoruz. Çıkış fiyatı geride kaldı ki o zaman yüksek fiyat için tepki çekmişti. Sonra yurt dışı fiyatı 10 dolar olunca herkes sustu. Bu piyasada ise aylık 60 lira pahalı değil. İyi bir bilgisayarın maliyeti şu anda 15000, orta seviye bir bilgisayarın maliyeti ise 9000-10000 lira.

@merteknn Bak güzel kardeşim "birim" denen bir şey var. Kur olarak belki en ucuz biz kullanıyoruz fakat birim bazında en pahalı bizde. Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapan birçok firma gibi NVIDIA'nın da özel fiyatlandırma yapması gerekiyordu. Turkcell iş birliği ile bu sistem yalnızca Apple kullanıcılarına ve hevesini almak isteyen çocuk arkadaşlarımıza hitap eder oldu. Kaçımızın evinde 24Mbps üstü internet var? Kaçımız her ay 75TL veya 60TL NVIDIA hizmetine ve oyunlara ekstradan para verecek güçte? "Daha ne yapsınlar?" yazarken hiç mi çekinmiyorsun anlamıyorum. Bu hizmetin bizim ülkemizde en mantıklı ederi maksimum 50TL'dir. 50TL'nin üstünü ben bu hizmet için uygun fiyat olarak görmüyorum. İnsanlar yurt dışında 10 birime alıyor hizmeti. Sen hala burada en ucuz bizde diye bir şeyler saçmalıyorsun ya.

Zaten bu sistem ucuza oyun oynamak isteyenler için yapılmadı. Özel fiyatlandırma olması için çok fazla talep olması lazım ki ülkenin % kaçı bu sistemi sıkıntısız oynatabilecek internete sahip ki zaten?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı