GeForce Now 3 Aylık Premium Paket ₺180!

Olması gereken fiyatın hala üstünde. Lansmana özel fiyat dedikleri fiyatla piyasaya çıkması gerekiyordu. Alan alsın, ben uzak durmayı tercih ediyorum.

Dünyada en ucuz Türkiye'de. Daha ne yapsınlar?

@merteknn Bak güzel kardeşim "birim" denen bir şey var. Kur olarak belki en ucuz biz kullanıyoruz fakat birim bazında en pahalı bizde. Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapan birçok firma gibi NVIDIA'nın da özel fiyatlandırma yapması gerekiyordu. Turkcell iş birliği ile bu sistem yalnızca Apple kullanıcılarına ve hevesini almak isteyen çocuk arkadaşlarımıza hitap eder oldu. Kaçımızın evinde 24Mbps üstü internet var? Kaçımız her ay 75TL veya 60TL NVIDIA hizmetine ve oyunlara ekstradan para verecek güçte? "Daha ne yapsınlar?" yazarken hiç mi çekinmiyorsun anlamıyorum. Bu hizmetin bizim ülkemizde en mantıklı ederi maksimum 50TL'dir. 50TL'nin üstünü ben bu hizmet için uygun fiyat olarak görmüyorum. İnsanlar yurt dışında 10 birime alıyor hizmeti. Sen hala burada en ucuz bizde diye bir şeyler saçmalıyorsun ya.

@merteknn Bak güzel kardeşim "birim" denen bir şey var. Kur olarak belki en ucuz biz kullanıyoruz fakat birim bazında en pahalı bizde. Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapan birçok firma gibi NVIDIA'nın da özel fiyatlandırma yapması gerekiyordu. Turkcell işbirliği ile bu sistem yalnızca Apple kullanıcılarına ve hevesini almak isteyen çocuk arkadaşlarımıza hitap eder oldu. Kaçımızın evinde 24Mbps üstü internet var? Kaçımız her ay 75TL veya 60TL NVIDIA hizmetine ve oyunlara ekstradan para verecek güçte? "Daha ne yapsınlar?" yazarken hiç mi çekinmiyorsun anlamıyorum.
Birime diyecek bir şey yok. Bu sistemin ucuz olmasını bekleyenlerde sıkıntı var. Adam sabahtan akşama kadar server açık tutuyor. Ellerinden gelen bu. Ayrıca en pahalı birim bizde değil. Rusyada 999 Ruble.

@merteknn Bak güzel kardeşim "birim" denen bir şey var. Kur olarak belki en ucuz biz kullanıyoruz fakat birim bazında en pahalı bizde. Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapan birçok firma gibi NVIDIA'nın da özel fiyatlandırma yapması gerekiyordu. Turkcell iş birliği ile bu sistem yalnızca Apple kullanıcılarına ve hevesini almak isteyen çocuk arkadaşlarımıza hitap eder oldu. Kaçımızın evinde 24Mbps üstü internet var? Kaçımız her ay 75TL veya 60TL NVIDIA hizmetine ve oyunlara ekstradan para verecek güçte? "Daha ne yapsınlar?" yazarken hiç mi çekinmiyorsun anlamıyorum. Bu hizmetin bizim ülkemizde en mantıklı ederi maksimum 50TL'dir. 50TL'nin üstünü ben bu hizmet için uygun fiyat olarak görmüyorum. İnsanlar yurt dışında 10 birime alıyor hizmeti. Sen hala burada en ucuz bizde diye bir şeyler saçmalıyorsun ya.
Yurt dışında sunucu maliyeti 5000 dolarsa Türkiye'de bu 50000 lira oluyor. Teknolojik maliyetin dolar kuru üzerinden hesaplanması gerektiğini unutmayın. Kimse hayrına millet oyun oynasın diye sunucu açmaz. Fiyat da aşırı yüksek filan değil. Belki bir tık daha ucuz olabilirdi ama kimse 20-25 lira gibi komik bir fiyat da beklemesin. O fiyat sunucu parçalarını geç elektrik maliyetini bile karşılamaz. 1 KW elektrik 1 lira bu ülkede.

@merteknn Siz bu şekilde firmaları haklı bulmaya devam edin. Ben de aksini savunmaya devam edeyim. Sorun değil. :)
Kardeşim daha iyi bir teklif oldu da biz mi geçmedik. Elde bu var. Firmalar haklı zaten. Babasının hayrına mı yapıyor nasıl bir kafa sizdeki? Ülke bu haldeyken firmalardan insaf mı bekliyorsunuz ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı