GeForce Now 32 Bit sistemde nasıl açılır?

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
GeForce Now'ı 32 Bit'te açmanın bir yolu var mı? (32 Bit hariç her şeyi kaldırıyor sistemim GeForce Now'ı açmak için.)

Bildiğim kadarıyla açmanın tek yolu Chromebook şeklinde açmak ama on da da açılmıyor, 1 saat beklesem bile hala yuvarlak dönüyor.

Not internetim 15Mbps.

Başka bir yolu var mı?
Ya da Chromebook'u açmanın yolu.

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Now'ı 32 Bit'te açmanın bir yolu var mı? (32 Bit hariç her şeyi kaldırıyor sistemim GeForce Now'ı açmak için.)

Bildiğim kadarıyla açmanın tek yolu chromebook şeklinde açmak ama on da da açılmıyor, 1 saat beklesem bile hala yuvarlak dönüyor.

Not internetim 15Mbps.

Başka bir yolu var mı?

Sisteminizi 64 Bit yapmaktan başka çözüm yok.

Bildiğim kadarıyla açmanın tek yolu Chromebook şeklinde açmak ama on da da açılmıyor, 1 saat beklesem bile hala yuvarlak dönüyor.

Not internetim 15Mbps.

Başka bir yolu var mı?

Chrome üzerinden. (Şimdi baktım yokmuş :( )

Bildiğim kadarıyla açmanın tek yolu chromebook şeklinde açmak ama on da da açılmıyor, 1 saat beklesem bile hala yuvarlak dönüyor.

Not internetim 15Mbps.

Başka bir yolu var mı?

İsterseniz Windows 8 yapabilirsiniz Windows 8 hem 64 Bit hem de stabil yani az RAM kullanıyor Windows 10 gibi bilgisayarı yormuyor.

Geri
Yukarı