Çözüldü GeForce Now AC Valhalla bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.
Dediğim gibi GeForce Now üzerinde bir sürü oyun denedim. Hepsi sorunsuz çalıştı fakat Assassin's Creed Valhalla oynarken nedense oyun bulanık gözüküyor.

Assassin’s Creed® Valhalla 2021.01.29 - 14.08.54.02.png

Assassin’s Creed® Valhalla 2021.01.29 - 14.09.22.03.png

Fotoğrafla düzgün gözüküyor fakat öyle değil.

Çözüm
Hâlâ oynuyor musunuz bilmiyorum ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum, belki başkasının da işine yarar. Tek bir çözüm buldum, deneyerek. Resolution scale ayarı. Bu ayar %100'deyken bildiğin oyun bulanık. Origins, ve Odyssey'de de böyleydi. Bu ayarı %200'e alınca gerçek görüntü ortaya çıkıyor ama fps çok ciddi anlamda düşüyor maalesef. Deneyin farkı göreceksiniz.
Oyunu çalıştırmadan önce 1080p'ye çekmeyi deneyin. Belki kendi kendine çözünürlüğü değiştirmiştir.

Oyunu çalıştırmadan önce 1080P'ye çekmeyi deneyin. Belki kendi kendine çözünürlüğü değiştirmiştir.

Aynen bende şimdi fark ettim oyunu açınca 1280'e ayarlanmış. Bir deneyeyim.

Sisteminiz nedir? Fotoğraflardaki doku kalitesi pek hoş durmuyor açıkçası.

Dediğim gibi GeForce Now üzerinden oynuyorum, internetim de gayet iyi.
Bu arada ayarların hepsi Ultra ayarında.
Assassin’s Creed® Valhalla 2021.01.29 - 14.21.52.05.png
Ayarları tekrar yaptım. Olmamış gözüküyor.

@Nemai

Son düzenleme:
Hâlâ oynuyor musunuz bilmiyorum ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum, belki başkasının da işine yarar. Tek bir çözüm buldum, deneyerek. Resolution scale ayarı. Bu ayar %100'deyken bildiğin oyun bulanık. Origins, ve Odyssey'de de böyleydi. Bu ayarı %200'e alınca gerçek görüntü ortaya çıkıyor ama fps çok ciddi anlamda düşüyor maalesef. Deneyin farkı göreceksiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı