Çözüldü GeForce NOW açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PazaniL

Hectopat
GeForce NOW'ı yükledim ve kurdum ve bastım karşıma hiçbir şey çıkmadı. Sürekli bastım fakat yine bir şey çıkmadı. Yönetici olarak da çalıştırdım olmadı ): Bana yardım ederseniz iyi olur.

Çözüm
Uygulamanın dosya konumundaki GeForceNOW.json dosyasını not defteriyle açıp "nv-gfn-accelerator=dx11" değerini dx9 olarak değiştirmeyi dener misiniz? Çok da bir çözüm bulamadım açıkçası. Sisteminizin yetmemesiyle alakalı olabilir hala. Her ne kadar bulut tabanlı bir sistem de olsa bir sistem gereksinimi var.
GeForceNOW.exe için Process Monitor raporu paylaşır mısın? Bir şey buluruz belki.

GeForceNOW.exe için Process Monitor raporu paylaşır mısın? Bir şey buluruz belki.

Peki deniyeyim.

Bayağı bir rapor geldi nasıl atacağım.
1620598983012.png

:/

Son düzenleme:
Video zaman ayarlı, izleyip raporu bizimle paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Raporu MediaFire'da paylaşır mısınız? Dosya.tc tarzı sitelerde paylaşmayın dosyalarınızı. İki taraf için de güvenilir değil.

Raporda bir sorun gözükmüyor. Arkada çalışan programlarla alakalı olabilir mi diye de baktım ama hiçbir sorun yok. Güvenlik duvarını kapatmak, kaldırıp tekrar kurmak, yönetici olarak çalıştırmak gibi basit çözümleri deneyin. Bunlardan fayda gelmezse sisteminizin yeterli olmamasıyla alakalı olabilir.

Raporda bir sorun gözükmüyor. Arkada çalışan programlarla alakalı olabilir mi diye de baktım ama hiçbir sorun yok. Güvenlik duvarını kapatmak, kaldırıp tekrar kurmak, yönetici olarak çalıştırmak gibi basit çözümleri deneyin. Bunlardan fayda gelmezse sisteminizin yeterli olmamasıyla alakalı olabilir.

1620600048051.png

Görev yöneticisinde böyle gösteriyor ama ekran da hiçbir şey yok.

Uygulamanın dosya konumundaki GeForceNOW.json dosyasını not defteriyle açıp "nv-gfn-accelerator=dx11" değerini dx9 olarak değiştirmeyi dener misiniz? Çok da bir çözüm bulamadım açıkçası. Sisteminizin yetmemesiyle alakalı olabilir hala. Her ne kadar bulut tabanlı bir sistem de olsa bir sistem gereksinimi var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı