GeForce Now alınır mı?

Blorse

Decapat
Merhabalar,
Bilgisayarımla genelde düşük grafiklerde oyun oynuyorum. Bazı oyunları da acmamaya basladı. Bilgisayarim henüz 3-4 yıllık olduğu için yeni bilgisayar almak da mantıksız ve hiçbir sorunum yok bilgisayarımda. Geçenlerde GeForce Now'ı gördüm. Horizon Zero Dawn, RDR2 AC oyunları gibi oyunları oynamak istiyorum. İnternetim de iyidir, hızlı. Sizce GeForce Now almaya değer mi? Oradaki oyunları telefonda da oynayabilir miyim?

Merhabalar,
Bilgisayarımla genelde düşük grafiklerde oyun oynuyorum. Bazı oyunları da acmamaya basladı. Bilgisayarim henüz 3-4 yıllık olduğu için yeni bilgisayar almak da mantıksız ve hiçbir sorunum yok bilgisayarımda. Geçenlerde GeForce Now'ı gördüm. Horizon Zero Dawn, RDR2 AC oyunları gibi oyunları oynamak istiyorum. İnternetim de iyidir, hızlı. Sizce GeForce Now almaya değer mi? Oradaki oyunları telefonda da oynayabilir miyim?
İnternet'im iyidir hızlı demek yerine SpeedTest atsanız da anlasak?

İnternetin iyiyse telefonda bilgisayarda Android televizyonunda her yerde oynarsın. RDR 2 Geforce Now'da yok. Her oyun yok. Sende var olan oyunlara bakarak almanı tavsiye ederim. Ben Cyberpunk 2077 için almıştım memnunum.

Alınır tabi. Fakat oynayacağınız oyunları kontrol edin. Her oyun yok maalesef Geforce Now'da. RDR2 yok diye biliyorum mesela.

Arkadaşlar bende istiyorum GeForce Now ancak iki sorum olacak
1- 86 MB download 19 MB upload yeter mi?
2- Abonelik hala aylık 5 Euro mu yoksa 27 Euro mu?

Arkadaşlar bende istiyorum GeForce Now ancak iki sorum olacak.
1- 86 MB download 19 MB upload yeter mi?
2- Abonelik hala aylık 5 Euro mu yoksa 27 Euro mu?

Yeterli ve aylık abonelik satışları tükenmiş. Şu an 6 aylık satıyorlar.

Merhabalar,

Speedtest at bir bakalım.

6 ay 27 Euro olması lazım. 1080 P 60 FPS için en az 30 Mbps, stabil 1080 P 60 FPS için en az 50 Mbps lazım yazıyor. İnternetin bu kadar hızlıysa alabilirsin. Aylık üyelik kalktı.

Merhabalar,
100/10mbps kablolu internet kullanıyorum ona rağmen anca yetiyor.
Eğer durumunuz bu kadar iyiyse fiyatına değer emin olun bir de çok oyun oynuyorsanız 6 aylık alın paradan tasarruf edin euro cinsi fiyatlar can yakıyor.

Geri
Yukarı