GeForce NOW alınır mı?

Öncelikle selamünaleyküm. Ben yakın zamanda GeForce NOW almayı düşünüyorum 75 TL olan paketten. Sizce nasıldır? Hala kullanan varsa durumu yazabilir mi? Genelde ETS 2, Fortnite, CS, Apex gibi oyunlar oynuyorum deneme sürümünde hepsini denedim tüm oyunları internetime göre memnun kaldım. Bu arada internetim 35Mbps. Deneme sürümünden memnun kaldım ama Premium kullanan varsa durumu yazarsa sevinirim.
Türkiye internetiyle alınmaz.

Öncelikle selamünaleyküm. Ben yakın zamanda GeForce NOW almayı düşünüyorum 75 TL olan paketten. Sizce nasıldır? Hala kullanan varsa durumu yazabilir mi? Genelde ETS 2, Fortnite, CS, Apex gibi oyunlar oynuyorum deneme sürümünde hepsini denedim tüm oyunları internetime göre memnun kaldım. Bu arada internetim 35Mbps. Deneme sürümünden memnun kaldım ama Premium kullanan varsa durumu yazarsa sevinirim.
Ben 1 yıllığını 140 TL'ye aldım gayet memnunum. (İsteyenlere satıcıyıyı yönlendirebilirim.)

Avrupa sunucusuydu ama çok farketmiyor pink netim 25 mbps.

Dosya Ekleri

• 1631982909779.png
    1631982909779.png
    2 MB · Görüntüleme: 25
Ben 1 yıllığını 140 TL'ye aldım gayet memnunum. (isteyenlere satıcıyıyı yönlendirebilirim.)

Avrupa sunucusuydu ama çok fark etmiyor pink netim 25 Mbps.

Hocam satıcıyı gönderebilir misiniz bu arada hala almadım ama morhsunun pazarı diye bir satıcı 25 TL'ye satıyor oradan alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı