GeForce NOW almak mantıklı mı?

Önce deneme sürümüyle deneyin verim alıyorsanız satın alınır evet.

Ücretsiz sürümünü denedim ama resmen işkence görüntüde çok fazla bozukluk oluyor. Ayrıca arada oyun takılıyor ve oynayamıyorsun kalitede düşük. 150 TL 3 aylık veriyor aynı sıkıntılar onda da varsa düşünmüyorum. Acaba ayarları mı yapmam gerekiyor bilemedim.

Ücretsiz sürümünü denedim ama resmen işkence görüntüde çok fazla bozukluk oluyor. Ayrıca arada oyun takılıyor ve oynayamıyorsun kalitede düşük. 150 TL 3 aylık veriyor aynı sıkıntılar onda da varsa düşünmüyorum. Acaba ayarları mı yapmam gerekiyor bilemedim.
Ayar yapmazsanız görüntü çok kötü oluyor. Ayar yapmak şart.

Ayar yapılacak pek bir şey yok, fakat ayarlara girip GeForce NOW için ayrılan megabit sınırı 0-50 diye bir ayar var onu 50'ye çekebilirsiniz. Olsa olsa o düşüktedir. Ücretsizde hangi deneyimi alıyorsanız ücretli de o olacak. Deneyiminiz kötüyse para vermeyin eski oyunlara veya yeni fakat grafik istemeyen oyunlara yönelin çare yok.

Eğer internet kota sınırın yoksa Premium al sonra bir oyuna gir ve akşama kadar çıkma. Böylece yoğunluk olsa bile içerde kalırsın ve çık gir yapmadan dilediğin zaman oynarsın.
Uzun süre eylem gerçekleştirmeyince oyundan atıyor ve bir oturumun süresi 6 saat. Maksimum olan 6 saatten sonra atılıyorsun. Sabahtan akşama kadar aynı oyun sıkar zaten.

Eğer sadece oyun oynayacaksanız ve belşi bir süreden sonra da sıkılmayıp oynamaya devam edecekseniz deneyimlenebilir.

Uzun süre eylem gerçekleştirmeyince oyundan atıyor ve bir oturumun süresi 6 saat. Maksimum olan 6 saatten sonra atılıyorsun. Sabahtan akşama kadar aynı oyun sıkar zaten.

Çok teşekkürler bende Premium alıp bunu yapmayı planlıyordum beni uyardığınız için sağ olun
6 saat sınır olduğunu bilmiyordum 😀

Çok teşekkürler bende Premium alıp bunu yapmayı planlıyordum, beni uyardığınız için sağ olun.
6 saat sınır olduğunu bilmiyordum 😀
Zaten maksimum 5-10 dakikada tekrar girebilirsiniz oyuna. Ben giriyorum, sıkılıyorum ve kapatıp başka bir oyuna geçiyorum hemen.

Geri
Yukarı