GeForce NOW Avrupa hesabına VPN'siz bağlanılır mı?

GeForce NOW Avrupa sunuculu hesap alacağım. VPN'siz oynayabilir miyim?
Daha önce açılmış GeForce NOW hesabı alırsanız gerekmiyor galiba. Ama yurtdışında akrabanız var ise ona da açtırabilirsiniz. Boşuna para ödemeyin.

Evet 1.5 yıldır Avrupa sunucusundayim hiç VPN kullanmadim. Hâlâ da VPN kullanmiyorum. Avrupa sunucusu bomboş ben 1.5 yıldır Avrupa sunucusnda bedava hesabi kullanıyorum Max 10 dk sira bekledim.
Daha önce açılmış GeForce NOW hesabı alırsanız gerekmiyor galiba. Ama yurtdışında akrabanız var ise ona da açtırabilirsiniz. Boşuna para ödemeyin.
Gittigidiyorda Avrupa sunuculu hesap satıyorlar onu almayı düşünüyordum peki ben Avrupa sunuculu hesap açabilir miyim ?

GittiGidiyor'da Avrupa sunuculu hesap satıyorlar onu almayı düşünüyordum peki ben Avrupa sunuculu hesap açabilir miyim?

Kaç lira? Para vermenizi önermem.Gameplus alın.Geliştirdi kendini çok iyi bu aralar.Bende var.

45 TL bende gameplus almak istiyorum ama elimde sadece ininal kart var ve ininal kartla da satın alınmıyormuş sende kredi kartı varsa ben sana parayı atsam sen bana hesabı versen olur mu ?
İninal kart ile alınıyor. 3 aylık 150 TL'lik aldım ben. Kim o satın alınmıyor diyen?

1624457036365.png

Hesabı ilk olarak VPN ile Avrupa'ya bağlanmış şekilde hesabı açacaksınız sonrasında ister VPN ister VPN olmadan kullanabilirsin.
1624457113478.png

Geri
Yukarı