GeForce NOW Düşük Bağlantı

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle Merhabalar;
İnternet hız değerim alttaki gibi ama GeForce NOW 13 gösteriyor sunucu otomatikte en hızlı olanı seçiyor genede kayıp büyük. Nasıl çözerim veya çözmek imkansız mıdır?
Not: Ev interneti VDSL2

1615048289399.png

1615048367915.png

Öncelikle Merhabalar;
İnternet hız değerim alttaki gibi ama GeForce NOW 13 gösteriyor sunucu otomatikte en hızlı olanı seçiyor genede kayıp büyük. Nasıl çözerim veya çözmek imkansız mıdır?
Not: Ev interneti VDSL2

Eki Görüntüle 909599

Eki Görüntüle 909602
Hocam görselde EU server'ına bağlı olarak gözüküyorsunuz. Ben denedim bende TR Server 1 olarak gözüküyor. Onla ilgili sorun olabilir.

Bilemiyorum. İnternetten arkadaşın test ettiği sever olan eu server 3'e baktığımda Ukrayna olduğunu görüyorum. TR server 1 ise Ankara'ya da İstanbul olması gerek.

Kardeşim bende gameplus yok direkt ben 27 Euro'luk Avrupa'dan aldım. Sen byük ihtimal kod alıp TR kullanıyorsun o değil benimki.

Bilemiyorum. İnternetten arkadaşın test ettiği sever olan eu server 3'e baktığımda Ukrayna olduğunu görüyorum. TR server 1 ise Ankara'ya da İstanbul olması gerek.

Bende de önerilen eu çıkıyor TR serverine bağlanmıyorum. Ama hız düşüşü yaşamıyorum sorun ping olsaydı evet dediğiniz doğru fakat ciddi bir hız düşüşü var arkadaşta onu çözmeye çalışıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı