GeForce Now düşük çözünürlük sorunu

Emirisler

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar benim sistemim çok iyi olmadığı için GeForce Now yüklemek istedim. Arkadaşımla aynı interneti kullanıyoruz. Ayarlarda yarış dengeli özel olsun her ayarı denedim oyunda görüntü kalitesini düşüğe de çektim ama neredeyse oyunun %95'i bulanık. 144P oynar gibi. Tam canlı görüntü alıyorum pat düşüyor. İnternet hızım şu şekilde kotasız 50Mbps. Ek olarak kablolu bağlantı ile oynuyorum, hesabım da founders hesap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarda ağ bağlantısını test et seçeneği var eu da 4 server var bağlantı testine göre seni en optinal server 3 veya 4'e alacak.

İkisini de denemeni öneririm çünkü ISS'ye göre Türkiye'de farklı sunucular daha iyi çıkabiliyor.

Bunlara rağmen aynı sıkıntı varsa ya modem bağlantında sıkıntı var yani lan ya da 5GHz Wi-Fi ile bağlanmalısın ya da bölgesel. 2 aydır 1080P de oynuyorum hiç sıkıntı çekmedim.

Uygulama simgesinin üzerine gelip sağ tık>özellikler>uyumluluk>yüksek DPI ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak diyin. Bunun dışında sunucu değiştirip, 30 kare sayısında oynamayı deneyebilirisiniz.

Çok kopma yaşıyorum normalde ayarlardan özel seçip 14Mbps seçiyorum 50Mbps internetim olduğu halde bayağı akıcıydı uzunca bir süre ama şimdi tekrar piksellenme yapmaya başladı.

14 Mbps yerine 40 ya da 30 Mbps seçin. Ve aynı internette başka birisi video izliyorsa çok kötü oluyor. Onu da dikkate alın.

İnternet hızımdan yana sorunum yok kontrol ettim kablolu bağlantı yapıyorum. Sorunun sunucular ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 480
Yani anlam veremiyorum internet ve GeForce Now ayarlarım bu şekilde ancak yine de piksel piksel görüntü alıyorum. İnternetimden yana hiçbir sorun yok Wi-Fi kapalı şekilde sadece ethernet ile bağlanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    125,8 KB · Görüntüleme: 604
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 491

Geri
Yukarı