GeForce Now etraf yeşil ve mor gözüküyor

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Attığım ekran görüntüsünden görebileceğiniz gibi aldığım kayıtta deniz yani mavi yerler mor, kırmızı yerler yeşil olarak gözüküyor. Bu bir ayar mı ve kapatabiliyor muyum? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yanlışlıkla renk filtresi eklemiş olabilirsiniz. "Alt+Z" basın ve "Game Filter" menüsüne girin.

Oyuna yanlışlıkla renk filtresi eklemiş olabilirsiniz. "Alt+Z" basın ve "Game Filter" menüsüne girin.
Hocam ben Geforce Experince yazmıştım ama moderatör Geforce Now'a çevirmiş. Bu sorun Geforce Experince'de Alt+F9 ile başlattığım kayıtı izlerken ortaya çıkıyor.

Hocam ben GeForce Experince yazmıştım ama moderatör GeForce Now'a çevirmiş. Bu sorun Geforce Experince'de Alt+F9 ile başlattığım kayıtı izlerken ortaya çıkıyor.
Ben de GeForce Experience için düşündüğüm çözümü yazmıştım zaten. Oyunu oynarken renkler bu şekilde değilse çözümü bilmiyorum.

Ben de GeForce Experience için düşündüğüm çözümü yazmıştım zaten. Oyunu oynarken renkler bu şekilde değilse çözümü bilmiyorum.
Oyunda sıkıntı yok, sadece aldığım kayıtı izlerken oluyor. Şu ana kadar Dying Light, Sea of Thieves gibi oyunlarda başıma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı