GeForce NOW EU sunucularını TR'ye kapatmış

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır GeForce NOW kullanıyorum daha ülkemize bu kadar popüler değilken de founders üyeliğim vardı. Ama bu TR sunucusu muhabbetlerinden beri bu tarz TR'ye eu sunucularını kapatma muhabbetleri geçiyordu daha sonra vazgeçmişlerdi. Cidden bu kadar saçma sapan bir şey olamaz. İstediğim sunucuda oynarım abi kime ne ister TR de oynarım ister eu da Turkcell koskoca TR'ye 2 tane sunucu açmış onlarda birbirinden beter Premium üyelik alıyor adam 5 10 dk sıra bekliyor cidden komik.
Benim gibi eu da oynayan arkadaşlar şu anda Microsoft Store'a girip:

Screenshot_1.png

Bu uygulamayı indirip çalıştırın ve VPN'e bağlanın.
Daha sonra GeForce NOW'ı açıp eu da oyuna bağlanın. Oyun açıldıktan sonra VPN'i kapatabilirsiniz. İyi oyunlar...

Screenshot_2.png

Yaklaşık 1 yıldır GeForce NOW kullanıyorum daha ülkemize bu kadar popüler değilken de founders üyeliğim vardı. Ama bu TR sunucusu muhabbetlerinden beri bu tarz TR'ye eu sunucularını kapatma muhabbetleri geçiyordu daha sonra vazgeçmişlerdi. Cidden bu kadar saçma sapan bir şey olamaz. İstediğim sunucuda oynarım abi kime ne ister TR de oynarım ister eu da Turkcell koskoca TR'ye 2 tane sunucu açmış onlarda birbirinden beter Premium üyelik alıyor adam 5 10 dk sıra bekliyor cidden komik.

Eki Görüntüle 1130054

Daha sonra GeForce NOW'ı açıp eu da oyuna bağlanın. Oyun açıldıktan sonra VPN'i kapatabilirsiniz. İyi oyunlar...

Eki Görüntüle 1130057
Kaç kişi sıra bekleniyor?

Hayatımda gördüğüm en saçma şey, topluluk olarak sesimizi duyurmalıyız. Bunu yaptıklarında tüm oyuncu kitlesi olarak tepki göstermiştik ve kaldırmışlardı. Kepazeliğe bakar mısınız, ben sizin servisinizi kullanmak zorunda mıyım? 8 ayı daha bitmemiş olan EU hesabımı kullanılmaz hale getirmeye çalışıyorlar.

Hayatımda gördüğüm en saçma şey, topluluk olarak sesimizi duyurmalıyız. Bunu yaptıklarında tüm oyuncu kitlesi olarak tepki göstermiştik ve kaldırmışlardı. Kepazeliğe bakar mısınız, ben sizin servisinizi kullanmak zorunda mıyım? 8 ayı daha bitmemiş olan eu hesabımı kullanılmaz hale getirmeye çalışıyorlar.

Vallahi diyecek bir şey bulamıyorum ülkede her şey mi saçma olur arkadaş.

Eki Görüntüle 1130054

Eki Görüntüle 1130057

Hide me VPN'de 500 MB sınır var gibi duruyor o bitince nasıl yapabiliriz? Başka bir VPN ile gene Almanya'ya bağlansak olur mu?

Geri
Yukarı