Geforce Now GAME+ Premium sıra beklemek

Size katılıyorum. Premium olmadan ücretsiz pakette 500 kişiyi beklemekten nefret ediyorum ve Premium pakete geçme fikri alıyorum. Ama geçtiğim halde 200. Sıradan başlatıyor. Böyle bir sistem olamaz.

Input lag ve görüntü bozulmaları her türlü oluyor. 100 MB Download'ım olmasına rağmen, Founders'da görüntü bozulmaları, Packet Loss gibi durumlar yaşanıyordu.

Şu an ücretsiz versiyonunu oynadığımda lag vb durumlar yok bu şekilde stabil olacak ise direkt olarak VPN ile satın alabilirim.

Lag ve benzeri sorun var mı internet hızın nedir ben de o şekilde alayım.
100 Mbps kullanıyorum genel olarak olmuyor. Ama hiç olmuyor mu elbette oluyor sonuçta Avrupa'ya bağlanıyorum. Unutmadan aynı zamanda Steam üzerinden kız arkadaşıma yayın yapıyorum ve sesli konuşuyorum. Memnunum.
Şu an ücretsiz versiyonunu oynadığımda lag vb durumlar yok bu şekilde stabil olacak ise direkt olarak VPN ile satın alabilirim.
Bu arada artık 24,99 USD+ vergi değil şuan alanlara.

100 Mbps kullanıyorum genel olarak olmuyor. Ama hiç olmuyor mu elbette oluyor sonuçta Avrupa'ya bağlanıyorum. Unutmadan aynı zamanda Steam üzerinden kız arkadaşıma yayın yapıyorum ve sesli konuşuyorum. Memnunum.

Bu arada artık 24,99 USD+ vergi değil şu an alanlara.

Çok endişeliyim sunucu yurt dışında olacağı için 35Mbps internetim mevcut sizinkine göre çok düşük sizin tavsiyeniz nedir?

Çok endişeliyim sunucu yurt dışında olacağı için 35Mbps internetim mevcut sizinkine göre çok düşük sizin tavsiyeniz nedir?
Türkiye'den almak daha ucuza geliyor mevcut şartlarda sanırım. Eğer Türkiye'ye yeni sunucular eklenecekse ben olsam Türkiye'den alırdım. Benim gibi ömür boyu 'founders' hakkınız var ise şayet VPN kullanarak almak daha mantıklı tabi. 35 Mbps için bir şey söyleyemem, ben her zaman 1080p, 60 FPS ve 50 Mbps olarak kullanıyorum yağ gibi. E tabi ben tek kişilik oyunlar oynuyorum. Örnek vermek gerekirse Witcher 3: Wild Hunt, ETS 2, HOI 4. Arada sırada Raft ve The Forest oynuyoruz eniştemle fakat şu ana kadar bir sıkıntı görmedim. Zaten onlar CS:GO veya LoL gibi rekabetçi ve 'ping' değerlerine aşırı bağlı oyunlar değil. CS:GO da girmiştim bu arada, ilk kez GFN servisi ile oynadım bence normaldi. Tabi ki denemek için girmiştim ve iyi bir oyuncu gibi farkı anlayabileceğimi sanmıyorum.

Türkiye'den almak daha ucuza geliyor mevcut şartlarda sanırım. Eğer Türkiye'ye yeni sunucular eklenecekse ben olsam Türkiye'den alırdım. Benim gibi ömür boyu 'founders' hakkınız var ise şayet VPN kullanarak almak daha mantıklı tabii. 35 Mbps için bir şey söyleyemem, ben her zaman 1080p, 60 FPS ve 50 Mbps olarak kullanıyorum yağ gibi. E tabii ben tek kişilik oyunlar oynuyorum. Örnek vermek gerekirse Witcher 3: Wild Hunt, ETS 2, HOI 4. Arada sırada Raft ve The Forest oynuyoruz eniştemle fakat şu ana kadar bir sıkıntı görmedim. Zaten onlar CS:GO veya LoL gibi rekabetçi ve 'ping' değerlerine aşırı bağlı oyunlar değil. CS:GO'da girmiştim bu arada, ilk kez GFN servisi ile oynadım bence normaldi. Tabi ki denemek için girmiştim ve iyi bir oyuncu gibi farkı anlayabileceğimi sanmıyorum.

Ben de kesinlikle benzer oyunlar oynayacağım. Multiplayer oynamıyorum pek Cyberpunk gibi grafik kasan oyunlar için tercih edeceğim.

Singleplayer oyunlarda yurt dışındaki GeForce NOW kullanılabilir ama rekabetçi Online oyunlarda kesinlikle tavsiye etmiyorum. 35 Mbps ile 1080p 60 FPS oynayabilirsiniz.

Yurt dışında böyle bir değer alabileceksem hemen satın alayım. 😳

Yeni konular

Geri
Yukarı