GeForce Now GAME+ Türkiye fiyatlarına değer mi?

Game+ fiyatına değer mi?

• Oy verenlerin toplamı
    128
3 ay boyunca Premium üyelik için 150 TL kampanyalı fiyat ve aylık Premium üyeliği için ise 75 TL fiyat belirlendi. 12 ay için 600 TL fiyat çıkıyor. Ben şahsen ayda 35 TL ödüyordum yurt dışı sunucuları için. Sizin fikriniz nedir? Şahsen ben maksimum ayda 50 TL bir fiyat öderim diyordum sanırım, kampanyalı pakete bir şans vereceğim.
Kardeşim 12 ay için, 900 tl, O kampanyalı fiyat sadece 1 seferlik için olur yüzde 99. Yurt dışında 6 aylık ürüne 270 lira verirken, Kendi ülkemde ki sisteme neden 3 aylık için 150 lira veriyorum. O ada sınırlı süre için diye milleti gazlayıp sistem satmak için. Sürekli 3 ay alabileceksin diye bir şey yok yani.

3 ay boyunca Premium üyelik için 150 TL kampanyalı fiyat ve aylık Premium üyeliği için ise 75 TL fiyat belirlendi. 12 ay için 600 TL fiyat çıkıyor. Ben şahsen ayda 35 TL ödüyordum yurt dışı sunucuları için. Sizin fikriniz nedir? Şahsen ben maksimum ayda 50 TL bir fiyat öderim diyordum sanırım, kampanyalı pakete bir şans vereceğim.
Bi umudumuz bu idi. Malûm yola devam.

Hayatta almam!

👇 Hiç yorum yazılmamış konum.

Geri
Yukarı