GeForce Now Gameplus oyunlarda Türkçe destek olacak mı?

Arkadaşlar bana saçma geldi ama bu geforce now uygulamasından faydalanabilimek için 3000 serisi bir ekran kartına sahip olmak gerekiyor diyen bir kaç arkadaşın yorumunu okudum. Böyle bir şey söz konusu değil demi? 3000 serisi ekran kartım olsa zaten geforce now ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum. Üye olan herkes her şartta oynayabilecek değil mi?​

Arkadaşlar bana saçma geldi ama bu geforce now uygulamasından faydalanabilimek için 3000 serisi bir ekran kartına sahip olmak gerekiyor diyen bir kaç arkadaşın yorumunu okudum. Böyle bir şey söz konusu değil demi? 3000 serisi ekran kartım olsa zaten geforce now ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum. Üye olan herkes her şartta oynayabilecek değil mi?​
Yok öyle bir şey.

Valla bilmiyorum ki, 8 gb ram ve AMD Radeon RX 460 Var umarım ben de oynayabilirim.

Yok öyle bir şey.
google'a GeForce NOW oyun sistem gereksinimleri yazdığım da şöyle bir şey çıkıyor.
geforce now oyun sistem gereksinimleri ile ilgili görsel sonucu

Nvidia GeForce Now Sistem Gereksinimleri
  • Windows bilgisayarlar için 64Bit Windows 7 ve üzeri sistemler.
  • Minimum 2.0 Ghz çift çekirdekli işlemci.
  • 4 GB RAM kapasitesi.
  • DirectX 11 ve üzeri versiyonlarını destekleyen ekran kartları
  • NVIDIA GeForce 600 ekran kartı serisi ve üzeri.
  • AMD Radeon HD 3000 ekran kartı serisi ve üzeri
Sıkıntı olmaz sadece internetinin iyi olması lazım.
İnternetim normalde 16 Mbps, ancak ben sırf GeForce NOW için türknetten internet alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı