GeForce Now Google Chrome'da kasıyor

Vegeta9

Centipat
Arkadaşlar PC 32 bir olduğu için Google'den giriyorum 35Mbps internetim var fakat 720 30FPS'de kasıyor. Çözümünü bilen var mı?

Deschamps_18

Centipat
Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız takılmalar veya gecikmeler oluşabilir. İmkanınız varsa Ethernet kablosuyla deneyin.

Deschamps_18

Centipat
Zaten Ethernet'le bağlı.
O halde 2 GB RAM bulunması ve Google Chrome gibi sömüren bir program kullandığınızdan yeterli olmayabilir. Çare ya RAM'i yükseltmek yada başka bir sistem kullanmak.

4 GB RAM olup, uygulamayı indirip deneseydiniz bu sorunu yaşıyacağınızı sanmıyorum.

KS
Vegeta9

Vegeta9

Centipat
O halde 2 GB RAM bulunması ve Google Chrome gibi sömüren bir program kullandığınızdan yeterli olmayabilir. Çare ya RAM'i yükseltmek ya da başka bir sistem kullanmak.

4 GB RAM olup, uygulamayı indirip deneseydiniz bu sorunu yaşıyacağınızı sanmıyorum.

PC 32 Bit sistemle ne alakası varki zaten karşıya bağlanıyorsun.

Deschamps_18

Centipat
PC 32 Bit sistemle ne alakası varki zaten karşıya bağlanıyorsun.
Mantıken öyle ama 32 bit desteklemediklerinin bir nedeni olabilir. Uygulama kurma açısından.

Konuyla ilgili 3-4 tane başlık açmışsınız ki tam istediğiniz cevabı alamadığınızdan ama maalesef sizi mutlu edebilecek bir sonuç yok elinizde ki ekipmanla. Aynı problemi bende yaşadığımdan dolayı oynamamaya karar verdim.

KS
Vegeta9

Vegeta9

Centipat
Mantıken öyle ama 32 Bit desteklemediklerinin bir nedeni olabilir. Uygulama kurma açısından.

Konuyla ilgili 3-4 tane başlık açmışsınız ki tam istediğiniz cevabı alamadığınızdan ama maalesef sizi mutlu edebilecek bir sonuç yok elinizde ki ekipmanla. Aynı problemi bende yaşadığımdan dolayı oynamamaya karar verdim.

Teşekkür ederim tekrar yardımcı olduğunuz için.

Yukarı