GeForce NOW hesabı alınır mı?

taktaktak

Hectopat
Merhaba internette 15-20 liraya GeForce NOW Free founders diye bir sürü hesap satılıyor. Alırsam sıkıntı çıkar mı benim amacım RTX falan değil sıra beklemek istemiyorum. Bir de hangi siteden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba internette 15-20 liraya GeForce NOW Free founders diye bir sürü hesap satılıyor. Alırsam sıkıntı çıkar mı benim amacım RTX falan değil sıra beklemek istemiyorum. Bir de hangi siteden almalıyım?

Hesabı 1'den fazla kişi kullanabilme ihtimali var. Sonuçta herkes babasının hayrına o kadar ucuza vermiyor tam GFN'de bilmiyorum bu işleri ama bu kadar ucuza verceklerini sanmıyorum ya bir şeylik vardır ya da kar amaçlı 1'den fazla kişi kullanıyordur hesabı.

O hesaplarda online oyunlar oynayamıyorsunuz (cs:go, fortnite tarzı) sadece belirli 1 tane oyunu oynayabiliyorsunuz.

Hesabı 1'den fazla kişi kullanabilme ihtimali var. Sonuçta herkes babasının hayrına o kadar ucuza vermiyor tam GFN'de bilmiyorum bu işleri ama bu kadar ucuza verceklerini sanmıyorum ya bir şeylik vardır ya da kar amaçlı 1'den fazla kişi kullanıyordur hesabı.

Herhalde bu hesaplar GFN ilk beta çıktığında çok ucuza satılan planlardan diye ucuz.

O hesaplarda Online oyunlar oynayamıyorsunuz ( CS:GO, Fortnite tarzı) sadece belirli 1 tane oyunu oynayabiliyorsunuz.

Steam ya da Epic hesabı değil ama sadece GFN nasıl Online oynanmıyor kendi epostanızı oluşturarak kullanacaksınız yazıyor.

Benim bilgidiğim kadarıyla öyle isterseniz satıcıya sorabilirsiniz.
BA2E0427-BDCD-483B-8750-C110DFDF0B8A.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı