GeForce NOW için 20 Mbps indirme yeter mi?

Yasinmasin

Picopat
Daha fazla  
20 Mbps download, 5 Mbps upload ve 7 ping alıyorum. Ben bu internetle GeForce NOW TR sunucularında oyunları 720p ile sorunsuz bir şekilde oynayabilir miyim? Eğer oynayabilirsem GeForce NOW ayarlarımı nasıl yapmalıyım? Bu arada monitörümün çözünürlüğü 1360x768 720p oynama imkanım varsa, GeForce NOW için bana ayar önerirken ihtiyacınız olabilir. Şunu söylemeden geçemeyeceğim GeForce NOW uygulamasından ağ testi yaptığım zaman bana internetimin yeterli olmadığını söylüyor. Fakat söylenenlere göre ağ testi doğru sonuç vermiyormuş. Umarım bu doğrudur.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetin stabil ise pek sıkıntı çıkmaz. Benim 45 download var ama stabil değil, 25 download hızı olan adamlar benden daha iyi sonuç alıyor.

İnternet bağlantınız stabil ise 720p'de oynayabilirsiniz.
İnternetim stabil bazen 23'e çıktığı oluyor önerdiğin bir ayar var mıdır yoksa ben kendim ayar mı yapayım?
720p için 20 yeterli
İnternetim stabil bazen 23'e çıktığı oluyor önerdiğin bir ayar var mıdır yoksa ben kendim ayar mı yapayım?

Özel ayarlara girip internet kullanımını 17mbps yap ve oyunda görüntü kalitesi çok bulanıklaşıyorsa tekrardan özel ayarlara girip "zayıf ağ bağlantılarına göre koşulla" ayarını kapat.

Yeni konular

Geri
Yukarı