GeForce Now için aslında 90₺ düşünüldü

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 881
İnternet Cafeler'de saatine 5 TL vermek koymuyor, ama iş aylık 50/75 TL olunca mı koyuyor?
İnternet kafeyle burayı karşılaştırmak şahsen aşırı saçma geldi orada oyunlara para veriyor musunuz? İnternet kafede internet parası elektrik parası bilgisayar parası bir ton içeriğin parasını kiralayıp o parayı ödüyoruz. Geforce nowda yaptığın şey ne peki oyunlara ayrı para ödemek iyi bir internet için 150 liralara alıyorsun o da şanslıysan 50 mbps alıp single player oyunlar oynuyorsun. Online oyun oynanmıyor bence ben de assassin's creed serilerini oynadım gfn de. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler bu yiğit olan şahıs ya da şahıslar tr'ye gelince çakala dönüyorsa ses çıkarmadığımızdan bence. Yeter artık susmak ve kabullenmek bizleri ezmelerinden başka bir şeye yaramıyor.

Nvidia da Turkcell kendi fiyatlandırmasini yapıyor demişti? 😅
Screenshot_20210306-122238.png

İnternet kafeyle burayı karşılaştırmak şahsen aşırı saçma geldi orada oyunlara para veriyor musunuz? İnternet kafede internet parası elektrik parası bilgisayar parası bir ton içeriğin parasını kiralayıp o parayı ödüyoruz. GeForce NOW'da yaptığın şey ne peki oyunlara ayrı para ödemek iyi bir internet için 150 liralara alıyorsun o da şanslıysan 50 Mbps alıp Single Player oyunlar oynuyorsun. Online oyun oynanmıyor bence ben de Assassin's Creed serilerini oynadım GFN de. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler bu Yiğit olan şahıs ya da şahıslar TR'ye gelince çakala dönüyorsa ses çıkarmadığımızdan bence. Yeter artık susmak ve kabullenmek bizleri ezmelerinden başka bir şeye yaramıyor.

Şu an sanırsam interneti bedavaya kullanıyorsun? Elektrikde keza öyle, Cafe'lere saatine 5 TL veren insan oyunlara da para ayırabilir, 3 aylık paket günlük 1.5 TL'ye geliyor. Fark ettiysen saati değil günlük... Ha bu arada internete fazla para vermenin sebebi GeForce NOW değil sana o interneti satan firmada.

Kazıktır, günahtır maalesef. Starlink ülkeye ucuz gelse, yine bu tarz firmalar, devlete başvurcak, yada araya kendileri girip 40 dolarlık üyeliği, 100-150 dolar arasına kitleyeceklerdir. Ülkede köklü değişim şart bir kere. A'dan Z'ye hep para,para,para. Bir kere'de halk sevinsin.

Şu an sanırsam interneti bedavaya kullanıyorsun? Elektrikde keza öyle, Cafe'lere saatine 5 TL veren insan oyunlara da para ayırabilir, 3 aylık paket günlük 1.5 TL'ye geliyor. Fark ettiysen saati değil günlük...
Ben interneti ya da elektriği bedavaya kullandığımı nerede söyledim??? 3 aylık paket dediğiniz bir seferlik alınıyor ondan sonra 75 liralık paketi alacaksınız devam etmek isterseniz. Burada turkcell'in saçma sapan fiyat politikasına nvidia'ı alet ettiğini hepimiz görüp söylüyoruz gidip 3 aylık alıp oynayabilirsiniz benim gibi bir çok kişi bekliyordu şahsen 3060'lı sistem alacaktım fiyatlar açıklanana kadar bekledim açıklandı bende almaya karar verdim geforce nowdan vazgeçip. Benim durumum çok şükür iyi bu sistemi kullanacak olanlar internet cafelere bile gidemeyen insanlar olacak biraz objektif bakın Avrupa'da 50 lira olan bir şeye 20 ping düşük olsun diye 75 lira neden vereyim?

Ben interneti ya da elektriği bedavaya kullandığımı nerede söyledim? 3 aylık paket dediğiniz bir seferlik alınıyor ondan sonra 75 liralık paketi alacaksınız devam etmek isterseniz. Burada Turkcell'in saçma sapan fiyat politikasına NVIDIA'ı alet ettiğini hepimiz görüp söylüyoruz gidip 3 aylık alıp oynayabilirsiniz benim gibi birçok kişi bekliyordu şahsen 3060'lı sistem alacaktım fiyatlar açıklanana kadar bekledim açıklandı bende almaya karar verdim GeForce NOW'dan vazgeçip. Benim durumum çok şükür iyi bu sistemi kullanacak olanlar internet Cafe'lere bile gidemeyen insanlar olacak biraz objektif bakın Avrupa'da 50 lira olan bir şeye 20 ping düşük olsun diye 75 lira neden vereyim?

"İnternet kafede internet parası elektrik parası bilgisayar parası bir ton içeriğin parasını kiralayıp o parayı ödüyoruz" sizin mesajınız. Ayrıca fiyatlar "bence" normal, daha önceden bana gelen kodları 80 TL olarak sattım fiyatında bu civarlarda olacağını tahmin ediyordum minimum 60 TL olabilirdi, onun dışında gelen tepkiler çok garip, yakında indirim geleceğini de düşünüyorum çok da takmamak lazım.

Geri
Yukarı