GeForce Now için gerekli olan internet bağlantısı ne kadar olmalı?

Kankam 15 ila 25 Mbps arası minimum internet hızı diye biliyorum.

Bu GeForce Now olayı nedir? Biri anlatabilir mi?

Kardeşim diyelim ki senin sistemin iyi değil ama iyi bir internetin var, internet aracılığı ile sen sisteme ihtiyaç duymadan sadece internet ile ağır oyunları oynatabilen bir başyapıt...

Bu Geforce Now olayı nedir? Biri anlatabilir mi?
Diyelim sistemin çok ama çok kötü ama fena olmayan minimum 15-20 download aldığın internetin var. Kuruyorsun bilgisayara, Steam'inde olan her oyunu çatur çutur oynatıyor cloud sistem ile. Ama aylık 5.5 Euro ücreti var.

Kankam 15 ila 25 Mbps arası minimum internet hızı diye biliyorum.

Kardeşim diyelim ki senin sistemin iyi değil ama iyi bir internetin var, internet aracılığı ile sen sisteme ihtiyaç duymadan sadece internet ile ağır oyunları oynatabilen bir başyapıt...
Efsane ama benim internette yavaş.

Diyelim sistemin çok ama çok kötü ama fena olmayan minimum 15-20 download aldığın internetin var. Kuruyorsun bilgisayara, Steam'inde olan her oyunu çatur çutur oynatıyor cloud sistem ile. Ama aylık 5.5 Euro ücreti var.
Aylık mı ? Burada yıllık yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,4 KB · Görüntüleme: 1.247
Kaynak sunucunun lokasyonu neresi biliyor musunuz? Klasik olarak Almanya civarındaysa Türkiye'de oynamak zevki baltalayabilir gecikme nedeniyle.

Geri
Yukarı