GeForce Now için ne önemli?

mendossa

Femtopat
Screenshot_1.png

GeForce Now denemek istiyorum fakat internet işlerinden anlamıyorum burada bakmam gereken upload mu? Download mı? Ve bu internet oyun oynamak için yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping de en az indirme hızı kadar önemli. Rekabetçi oyun olsa da olmasa da gecikme süresi, deneyimi çok kötü şekilde baltalayabilir.
Ayrıca altyapınızın kaliteli olduğundan, bağlantılarda dalgalanma yaşamadığınızdan da emin olun.
Yüksek indirme hızına sahip olup halı deseni gibi görüntülerle oyun oynayan çok fazla insan var forumlarda, bağlantınız stabil olsun yeter. Önerilenin üstünde indirme hızına gerek yok.
Ayrıca kablolu bağlanmayı da unutmayın.
Sonuç: Bu bağlantı kalitesiyle çok güzel bir deneyim elde edersiniz. Ah fiber ah...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 676539

GeForce Now denemek istiyorum fakat internet işlerinden anlamıyorum burada bakmam gereken upload mu? Download mı? Ve bu internet oyun oynamak için yeterli midir?

Merhaba, internet değerleriniz çok iyi hatta ortalamanın üstünde GeForce NOW'da herhangi bir sıkıntı olmadan çok akıcı bir şekilde oynarsınız.

Eki Görüntüle 676539

Sistem gereksinimleriniz bunları karşılıyormu ;

• 64 bit Windows 7 ve üzeri (32 bit işletim sistemleri desteklenmiyor)
  • Çift çekirdekli ve en az 2.0 GHz hızında işlemci
  • 4 GB RAM bellek
  • DirectX 11 desteği bulunan ekran kartı
  • NVIDIA GeForce 600 ve üzeri
  • AMD Radeon HD 3000 ve üzeri
  • Intel HD Graphics 2000 ve üzeri

Yeni konular

Geri
Yukarı