Çözüldü GeForce Now için sistem tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut7284

Centipat
GeForce Now için bu sistem iyi olur mu?

Screenshot_20200229_114729_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_20200229_114735_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_20200229_114741_com.pozitron.hepsiburada.jpgScreenshot_20200229_114746_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeye 315 TL verene kadar klavyeyi düşürüp R3 2200G sistem toplayın.
Amaç geforce now da oyun oynamak
Yani çok gereklimi
Gayet yeterli olacaktır fakat internet hızınızın minimum 15 Mbps olması gerekiyor.
75 mbps download yeter mi
Bütçeniz nedir?
3700-3000 mönitör ve klavye mouse mousepad de alınacak

Geforce Now a ne olacak bilmiyoruz. Popülerleşiyor ama donanım üreticileri buna izin vermez. Bunun için sistem toplamaktansa yaza kadar bekleyin. Ne olacağı bilinmez. Ayrıca sistemde işe yaramaz parçalar var bir sürü.

Son düzenleme:
Fazlasıyla yeter hatta ama internet hızı 15 yapmak riskli bir karar garantiye almak için 25 üzerine arayın ben 25mb süperonline kullanıyorum (kablolu) 1920x1080 60fps de arada pixelleşme olduğu oluyor ama çoğunlukla full hd hiç olmasın diyosan 30 civarı bul kafa rahat bide kablo kesin kullan kablosuz performansı berbat desem yeridir cat6 kablo önerimdir...

Za
Ten ekran kartı gtx 710 da o yüzden bu işlemcinin de darboğaz yapcağını düşünmüyorum ve sadece oyun için ama oyun geforce now ile oynanılacak
Geforce Now a ne olacak bilmiyoruz. Popülerleşiyor ama donanım üreticileri buna izin vermez. Bunun için sistem toplamaktansa yaza kadar bekleyin. Ne olacağı bilinmez.
Okuldaki arkadaşlarım oynuyoda bende oynamak istiyorum onlarla ama çok para vermek istemiyorum
Fazlasıyla yeter hatta ama internet hızı 15 yapmak riskli bir karar garantiye almak için 25 üzerine arayın ben 25mb süperonline kullanıyorum (kablolu) 1920x1080 60fps de arada pixelleşme olduğu oluyor ama çoğunlukla full hd hiç olmasın diyosan 30 civarı bul kafa rahat bide kablo kesin kullan kablosuz performansı berbat desem yeridir cat6 kablo önerimdir...
Pc alırsam kullanıcam sağol

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı