GeForce Now ile 15 Mbps pikselleşiyor

kYusuf

Kilopat
Daha fazla  
Kullandığım internet 35 Mbps olmasına rağmen GeForce Now testinde genelde 15-14 Mbps değerler alıyorum, çok nadir 18-19'a çıktı, haliyle oyunlarda pikselleşme sorunu var.

Telefonumdan Wi-Fi ile denediğimde ise sonuç yine aynı 14-15 Mbps ama mobil veri ile deneyince 49 Mbps'i rahat bir şekilde gördüm. Bir çözümü var mıdır?

GeForce Now ayarlarının hepsini denedim.

Kullandığım internet 35 Mbps olmasına rağmen GeForce Now testinde genelde 15-14 Mbps değerler alıyorum, çok nadir 18-19'a çıktı, haliyle oyunlarda pikselleşme sorunu var.

Telefonumdan Wi-Fi ile denediğimde ise sonuç yine aynen en ı 14-15 Mbps ama mobil veri ile deneyince 49 Mbps'i rahat bir şekilde gördüm. Bir çözümü var mıdır?

Dostum yeni bilgisayar almadan önce denediğimde 70-80 dowloand 10 upload hızı alırken bende de aynen en ı MS oluyordu ekran pixselleşiyordu galiba bunları kullanmak için çok iyi bir internet lazım.

Dostum yeni bilgisayar almadan önce denediğimde 70-80 dowloand 10 upload hızı alırken bende de aynen en en ı MS oluyordu ekran pixselleşiyordu galiba bunları kullanmak için çok iyi bir internet lazım.

70-80 download yeterli zaten GeForce Now'ında önerdiği 50 Mbps ve üstü sıkıntı orada değil sıkıntı uygulamanın benim internetimi 15 Mbps olarak görmesi. Yoksa 70-80 Mbps ile rahat bir şekilde oyananabilir diye biliyorum.

ISS tabanlı bir sorun olabilir. DNS tabanlı bir sorun olabilir veya geforce now ayarlarını yanlış yapmışsındır farklı sunucularda dene. Mobil veri de 4.5G zaten 35MBPS'den çok üst değerler sağlıyor öyle çıkması normal.

Telefonumdan Wi-Fi ile denediğimde ise sonuç yine aynı 14-15 Mbps ama mobil veri ile deneyince 49 Mbps'i rahat bir şekilde gördüm. Bir çözümü var mıdır?

Türkiye sunucusunda test yap.

Geri
Yukarı