GeForce Now internet paket kaybı

Zeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Technopat ailesi.
Bugün site yaşadığım birkaç sorundan bahsedeceğim.
Dün Technopat'ın paylaştığı GeForce Now videosu sayesinde bir tane beta Key kazandım.🥳 Ve hemen sevincime yenilip kodumu aktifleştirerek programımı açtım. Açtıktan sonra internet denemesi yapmak üzere;"ping test" dedim ve çıkan sonuç beni ciddi bir hayal kırıklığına uğrattı, her şeyi tam karşılıyordum. Bir sorun dışında...
"Paket Kaybı" anlamadığım şekilde paket kaybım normalin çok üstündeydi ve ben oyun oynarken istikrarsız bağlantı sorununu almama neden oluyordu. Ve bende hemen yardım almak üzere buraya başvurdum.
Gerekli screenshotlar:

1613650529795.png

Merhabalar Technopat ailesi.
Bugün site yaşadığım birkaç sorundan bahsedeceğim.
Dün Technopat'ın paylaştığı GeForce Now videosu sayesinde bir tane beta Key kazandım.🥳 Ve hemen sevincime yenilip kodumu aktifleştirerek programımı açtım. Açtıktan sonra internet denemesi yapmak üzere;"ping test" dedim ve çıkan sonuç beni ciddi bir hayal kırıklığına uğrattı, her şeyi tam karşılıyordum. Bir sorun dışında...
"Paket Kaybı" anlamadığım şekilde paket kaybım normalin çok üstündeydi ve ben oyun oynarken istikrarsız bağlantı sorununu almama neden oluyordu. Ve bende hemen yardım almak üzere buraya başvurdum.
Gerekli screenshotlar:

Eki Görüntüle 885211
Hocam o yanlış gösteriyor. Eğer oyununuzu etkiliyorsa ethernet kablosu deneyin ve başka cihazlar da internete bağlıysa bağlantıyı kesmeyi deneyin. Eğer oyununuzu etkilemiyorsa ayarlardan "Ağ Durumu" seçeneğini devre dışı edin. Böylece istikrarsız bağlantı hatası vermeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı