GeForce Now Kapılarını Herkese Açtı!

Sizce bu, ülkemizde verimli bir yöntem olur mu?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Aylık 5.5 Avro tutarındaki Founders seçeneği RTX desteği, oturum başı 6 saate kadar süre, 90 günlük ücretsiz süre ve yoğun dönemlerde öncelik. Oturum başı 6 saat derken, ben bunu satın alınca her gün sınırsız oyun kullanımı olmayacak mı.
Oyuna oturdun 6 saat oynadın seni atıyor sonra geri giriyorsun.

Kütüphanemdeki oyunları kendi PC'mden oynarım zaten. Ben ne anladım bu işten.
Ekleme olarak hız testi:

geff.png

Kütüphanemdeki oyunları kendi PC'mden oynarım zaten. Ben ne anladım bu işten.
Ekleme olarak hız testi:

Eki Görüntüle 497247
Hocam herkeste sizinki gibi 2070 Super yok. Ping sıkıntısı olmasa çok iyi bir sistem ayrıca ucuza da geliyor ki bu en önemli özellik. Tek seferde bir bilgisayara 10 bin TL vermek insana koyar ama bunu 3 yılda vermek koymaz atıyorum.

Hocam herkeste sizinki gibi 2070 Super yok. Ping sıkıntısı olmasa çok iyi bir sistem ayrıca ucuza da geliyor ki bu en önemli özellik. Tek seferde bir bilgisayara 10 bin TL vermek insana koyar ama bunu 3 yılda vermek koymaz atıyorum.
Az önce girdim mesela PUBG denedim merak ettim gecikme değerlerini ama mouse çevirirken mesela o gecikmeyi yaşıyorum. Tabii ki çok sağlıklı olmasını bekleyemem zaten multiplayer oyunlar da oynanmaz. Single hikaye oyunlarında daha iyi olur ama 25 Mbps/5 Mbps inernetimle bana önerdiği 1280x720 çözünürlük oldu. 1080P'ye aldığında oyunda takılmalar oluyor. Ayrıca kütüphanemde olan şeyle sınırlı olmasa ve kendi içinde oyunları lisanslasa daha mantıklı tercih olur.

Bende 75 Mbit internet var. Şu an uykum var denemeyeceğim ama yarın bir bakacağım. Eğer hızım yeterli gelirse ki bence yeter, ben bu sistemi kullanırım. Gidip Pubg falan oynayacak halim yok. Yüksek sistem gereksinimi isteyen hikaye oyunları oynarım. Ultra ayarlarda falan.

Arkadaşlar testimi yaptım ben internet hızım da 35 mbit 1080p açık olduğunu söylüyor Nvidia ancak grafikler ultra bile olsa piksel piksel görüyorsunuz oyunu ama donmuyor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum böyle olunca pek de eglencesi kalmiyor acikcasi.
Hocam bende böyle bir lag söz konusu değil.
Ancak 35mbit internetim olmasına rağmen piksel piksel gözüküyor ekran.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adam 10mbit ile çok daha iyi görüntü alıyor ama benim aldığım görüntü çamur resmen.

Geri
Yukarı