GeForce Now Nasıl Kullanılır?

furkanharrower

Hectopat
Merhabalar, GeForce Now beta sürecine kayıt olmuştum fakat kod falan gelmedi bana ben de şu adresten key almayı düşünüyorum, en azından ping değerlerim nasıl, sanki kendi bilgisiyarımızda oynuyormuş gibi bir oyun deneyimi sunuyor mu diye denemek istiyorum. Bu kodu aldıktan sonra nerede aktifleştireceğim, veya nasıl kullanacağım yardımcı olabilir misiniz? Bir de site güvenli midir?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle ki, sadece pinginizin iyi olması yetmez. Download hızınız da sağlam olmalı, çünkü oyunu Nvidia sunucularından sana, canlı yayın aktarır gibi aktaracak anladığım kadarıyla. 1080P için en azından 3 MB/sn gerekli olabilir, çok da bilmiyorum gerçi.
Onun dışında bilgisayarınız iyi değilse ümitlenmeyin. Sebebi şu, oynayacağınız oyun Online ise, Nvidia sunucusu ilk o oyunun sunucusuyla iletişime geçecek, sonra alacak, size yollayacak. 100 altı ping görmek çok zor gibi geliyor bana ülkemizde.

Ben dün burdan 22tlye kodu aldım. Kod çalıştı. İnternetimin hızı 100mbps. Şu an aktif olarak kullanıyorum. Bu programı kullanmak için 50mbps yeterli ama sunucular Almanya'da olduğu için gecikme var. Gecikme 40 ın altında olursa güzel oynanır. Benim gecikmem hep 52 -55. Pubg oynuyorum mouse da gecikme falan yok. Apex legends , fortnite hepsi sıkıntısız. Ama bilgisayarımi modeme kablo ile bağlayamadigim için bazen kalite düşüşü ya da donmalar oluyor. Single player oyunlarda hiç sıkıntı yok. Kendi bilgisayarında oynuyormuş gibi. Bilgisayarlar çok iyi 4k ultra ayarlarda pubg de gayet güzel oynatıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı