GeForce Now nasıl?

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
Öncelikle selamlar. Uluslararası ortalamaya kıyasla fahiş fiyat ve hizmet eksikliği nedeniyle GeForce Now servisini sert bir şekilde eleştirdik. Fakat son zamanlarda zirveyi gören ekran kartı fiyatlarına kıyasla hala kabul edilebilir duruyor. Premium hesap ücretine değip değmeyeceği konusunda özellikle kullanmış/kullanmakta olan kişilere sormak istediğim bazı sorular var.

1- Öncelikli erişim imkanı yeterli oluyor mu? Premium hesap sahibi olmanıza rağmen uzun süreler sıra beklediğiniz oluyor mu? Veya sunucuların full kapasite çalışması durumunda hiç sıkıntı yaşadınız mı?
2- Uzatılmış oturum süresi derken kasıt nedir? Günlük olarak maksimum bir sınır var mı/Varsa yeterli oluyor mu?
3- Bunların haricinde hiçbir sorun yaşadınız mı? Veya beklediğinizden daha olumlu özelliklerle karşılaştınız mı?

Globalde oynuyorum ücretli üyelikte sıra bekleme yok hemen giriyorsun oyuna, çok bir yoğunluk olursa ne olur bilmiyorum başıma gelmedi hiç. Günlük bir sınırı yok 7/24 oynayabilirsin.

Öncelikle selamlar. Uluslararası ortalamaya kıyasla fahiş fiyat ve hizmet eksikliği nedeniyle GeForce Now servisini sert bir şekilde eleştirdik. Fakat son zamanlarda zirveyi gören ekran kartı fiyatlarına kıyasla hala kabul edilebilir duruyor. Premium hesap ücretine değip değmeyeceği konusunda özellikle kullanmış/kullanmakta olan kişilere sormak istediğim bazı sorular var.

1- Öncelikli erişim imkanı yeterli oluyor mu? Premium hesap sahibi olmanıza rağmen uzun süreler sıra beklediğiniz oluyor mu? Veya sunucuların full kapasite çalışması durumunda hiç sıkıntı yaşadınız mı?
2- Uzatılmış oturum süresi derken kasıt nedir? Günlük olarak maksimum bir sınır var mı/Varsa yeterli oluyor mu?
3- Bunların haricinde hiçbir sorun yaşadınız mı? Veya beklediğinizden daha olumlu özelliklerle karşılaştınız mı?
TR serveri rezalet. Premium ol ya da olma. Rezalet, premium aldım ben 1 ay bakmak için. Bazen 20 dk sürüyor girmesi. Bazen de kopmalar oluyor ethernet cat6 kablosu ile bağlamama rağmen. İnternetimde 75 Mbps ve ping 6-7 genelde. Hızlar stabil hep.

1- Premium hesap sahibi olmadım, bir şey söyleyemem.

2- Premium üyesi değilim, bilmiyorum.

3- Uzun bekleme süreleri dışında herhangi bir sorun yaşamadım, internetimin hızı iyi çok şükür, AC: Valhalla'yı taş gibi oynadım 😀

Öncelikle selamlar. Uluslararası ortalamaya kıyasla fahiş fiyat ve hizmet eksikliği nedeniyle GeForce NOW servisini sert bir şekilde eleştirdik. Fakat son zamanlarda zirveyi gören ekran kartı fiyatlarına kıyasla hala kabul edilebilir duruyor. Premium hesap ücretine değip değmeyeceği konusunda özellikle kullanmış/kullanmakta olan kişilere sormak istediğim bazı sorular var.

1- Öncelikli erişim imkanı yeterli oluyor mu? Premium hesap sahibi olmanıza rağmen uzun süreler sıra beklediğiniz oluyor mu? Veya sunucuların Full kapasite çalışması durumunda hiç sıkıntı yaşadınız mı?

Kardeşim ilk olarak merhabalar ben GeForce NOW'ı tabiri caiz ise BELEŞ bir şekilde kullanıyorum ve örneğin CS:GO gibi düşük gecikme çok yüksek FPS isteyen oyunlar oynanabilir eğer hikayeli oyunlar oynayacaksan çok daha iyi olur modeme yakın ol Wi-Fi kullanılmayan cihazların Wi-Fi kapat hatta mümkünse kablolu Ethernet bağla çok daha stabil ve iyi olur yani kısacası GeForce NOW gayet iyi bir uygulama

Hala ping var. Yani ortalama toplam 60ms gecikmeyle oynuyorsun (buna input lag, git-gel verileri falan dahil). Gecikmeleri hissediyorsun yani. Eğer FPS ya da rekabetçi oynayacaksanız almayın. Hikaye bazlı ya da rekabetçi olmayan oyunlar oynayacaksanız düşünülebilir.

Ben Geforce NOW Global'de kapalı beta testeri idim. Yani herkesten çok deneyimim var. Bu fiyatı haketmiyor, yalan değil ama dediğim gibi kategoriye göre değişir.

1 aylık heves atmak için alınabilir kısaca. Ya da kumar oynayıp 3 aylık tek sefer odemeli paketi alabilirsiniz.

Öncelikle selamlar. Uluslararası ortalamaya kıyasla fahiş fiyat ve hizmet eksikliği nedeniyle GeForce NOW servisini sert bir şekilde eleştirdik. Fakat son zamanlarda zirveyi gören ekran kartı fiyatlarına kıyasla hala kabul edilebilir duruyor. Premium hesap ücretine değip değmeyeceği konusunda özellikle kullanmış/kullanmakta olan kişilere sormak istediğim bazı sorular var.

1- öncelikli erişim imkanı yeterli oluyor mu? Premium hesap sahibi olmanıza rağmen uzun süreler sıra beklediğiniz oluyor mu? Veya sunucuların Full kapasite çalışması durumunda hiç sıkıntı yaşadınız mı?
2- uzatılmış oturum süresi derken kasıt nedir? Günlük olarak maksimum bir sınır var mı/Varsa yeterli oluyor mu?
3- bunların haricinde hiçbir sorun yaşadınız mı? Veya beklediğinizden daha olumlu özelliklerle karşılaştınız mı?

1- saat 12'den 19'a kadar sunucular boş oluyor beklemeden giriyorum.
2- günlük maksimum bir sınır yok 1 saat doluyor çıkıp yeniden giriyorsun tekrar 1 saat süren oluyor.
3- bir sorun yaşamadım 16 Mbps internet ile rahat oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı