Çözüldü GeForce NOW oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren5

Femtopat
Bu sabah GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynamak için girdiğimde oyun açılmadı, GeForce NOW masaüstü ekranında kaldı.

1624012249634.png

Sol alttaki Steam'i büyülttüğümde ise oyunu indir/oyna gibi bir buton değil, satın al butonu vardı.

1624012348097.png

En son dün gece oynadım.
Bunun bir çözümü var mıdır?
Oyun bende var.
Not: DirectX bölümünü 9 yapmayı denedim fakat olmadı.
Not: İnternet hızım 40 download 5 upload.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüm: GeForce NOW'daki Steam kütüphanesinden Cyberpunk'ı siliyorsunuz,
GeForce NOW'ı kapatıyorsunuz tekrar açıyorsunuz ve oyuna girebiliyorsunuz.
Bu sabah GeForce NOW üzerinden Cyberpunk 2077 oynamak için girdiğimde oyun açılmadı, GeForce NOW masaüstü ekranında kaldı.

Eki Görüntüle 1073292

Sol alttaki Steam'i büyülttüğümde ise oyunu indir/oyna gibi bir buton değil, satın al butonu vardı.

Eki Görüntüle 1073296

En son dün gece oynadım.
Bunun bir çözümü var mıdır?
Oyun bende var.
Not: DirectX bölümünü 9 yapmayı denedim fakat olmadı.
Not: İnternet hızım 40 download 5 upload.
'Satın al' butonu çıkıyor ise oyuna sahip olduğunuza emin misiniz? Aile görünümünü kapatmayı deneyin.

'Satın al' butonu çıkıyor ise oyuna sahip olduğunuza emin misiniz? Aile görünümünü kapatmayı deneyin.
Oyuna sahibim. Aile görünümünü kapatmadan öncede oynayabiliyordum.

Play time yazıyor zaten

Hesap size ait değil bu ortak hesaplardan biri. Biri kütüphaneden kaldır demiş o yüzden satın al seçeneği çıkıyor. Geri getirdim tekrar deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Alakası yok hocam sizin gibi bu hesabı kullanan birileri Steam'deki kütüphaneden kaldırabiliyor sonra destek bölümünden geri getir diyorsunuz ve şak çözülüyor, GeForce Now'luk bir durum yok.

Geri
Yukarı