GeForce NOW oyun içi ayarlar interneti etkiler mi?

Tahir efe

Femtopat
Daha fazla  
GeForce NOW oyun ayarlarından atıyorum ağaç grafiklerini fulledim doku kalitesini Ultra'ya çektim vs. Ping donma çıkarır mı? Sormak istediğim şeyin özeti oyun içindeki doku kalitesini falan fullersem yandaki ağ bağlantı işareti kırmızı veya turuncuya döner mi? Daha fazla internet kullanır mı yoksa fark olmaz mı?

GeForce NOW oyun ayarlarından atıyorum ağaç grafiklerini fulledim doku kalitesini Ultra'ya çektim vs. ping donma çıkarır mı? Sormak istediğim şeyin özeti oyun içindeki doku kalitesini falan fullersem yandaki ağ bağlantı işareti kırmızı veya turuncuya döner mi? Daha fazla internet kullanır mı yoksa fark olmaz mı?

Çıkmaz o sizin internet hzınız sadece uzaktan bağlanmanıza yarar eğer bağlandığınız PC oyunu Max ayarlarda kaldırıyor ise etkilemez eğer oyunda donma varsa o PC ile alakalıdır (karşı PC ile) ama eğer takılma gibi bir şey olursa sizin PC niz ile alakalıdır yani internet hızınızla.

GeForce NOW oyun ayarlarından atıyorum ağaç grafiklerini fulledim doku kalitesini Ultra'ya çektim vs. Ping donma çıkarır mı? Sormak istediğim şeyin özeti oyun içindeki doku kalitesini falan fullersem yandaki ağ bağlantı işareti kırmızı veya turuncuya döner mi? Daha fazla internet kullanır mı yoksa fark olmaz mı?

Hocam bunu internet tarayıcısından video izlemek gibi düşünün. YouTube'dan görüntü kalitesini arttırırsanız bir o kadar internetinizden yer. GeForce NOW da bu mantıkta çalışır. Sonuçta kaliteyi arttırıyorsunuz ve bu yüzden daha çok internetiniz gidiyor.

Etkilemez. Diyelim Twitch'te yayın izliyorsunuz. Yayıncı oyunun ayarlarını ultra da yapsa, low da yapsa izleyen kişi için bir şey değişmez. Ben Cyberpunk'ta denedim. 15 Mbps internet ile önce düşük ayarlara baktım donma falan var mı diye, sonra da ultrada baktım. Ben sadece yayını izlediğim için bir fark yok. Ha uzak sunucu oyunu kaldırmaz orası başka. GeForce NOW ayarlarından arttırısanız etkiler ama.

Geri
Yukarı