GeForce NOW Oyunda Gecikme

deniz_z

Decapat
Daha fazla  
GeForce NOW üzerinden CS:GO oynarken oyunda gecikmeler oluyor. Görüntü iyi ama sağ tarafta istikrarsız bağlantı işareti çıkıyor neden anlamıyorum internetim gayet iyi aslında. Mouse hareket ettirdiğimde çok hantal bir şekilde ilerliyor, hassasiyet çok düşükmüş gibi oyunu oynarken eğlenemiyorum tüm eğlencesi kaçıyor. Neden gecikmeli geliyor bir bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-04_131929.png
    resim_2021-12-04_131929.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 63
  • resim_2021-12-04_132131.png
    resim_2021-12-04_132131.png
    2 KB · Görüntüleme: 55
Öncelikle benim 35Mbps stabil internetim var Steam'de 4.2Mbps download alıyorum GeForce NOW'da test yaptığımda 18Mbps görüyorum bende de gecikme oluyor ama dediğin kadar fazla olmuyor bu uploadada bağlı çünkü 6Mbps iyi değil(bende de aynı sorun var) bende gecikmeden çok pikselleşme oluyor. Bunun çözümü GeForce NOW'un kendini güncellemesi lazım.

Bende, 93mbps internette bile düzgün çalışmıyor bu sistem. Tamamen kumardan ibaret şu anki sistem. Ya parayı çöpe attın benim gibi ya da paşalar gibi oynuyorsun.

GeForce NOW üzerinden CS:GO oynarken oyunda gecikmeler oluyor. Görüntü iyi ama sağ tarafta istikrarsız bağlantı işareti çıkıyor neden anlamıyorum internetim gayet iyi aslında. Mouse hareket ettirdiğimde çok hantal bir şekilde ilerliyor, hassasiyet çok düşükmüş gibi oyunu oynarken eğlenemiyorum tüm eğlencesi kaçıyor. Neden gecikmeli geliyor bir bilgisi olan var mı?

Oynun ayarlarında RAW girişi diye bir şey var onu açıksa kapalı kapalı ise açık yapın bir belki düzelir.
Bir de GeForce NOW oyunu başlatmadan öne ayarlardan çözünürlüğü özele alın oradan ayarlamayı deneyin.

Oynun ayarlarında RAW girişi diye bir şey var onu açıksa kapalı kapalı ise açık yapın bir belki düzelir.
Bir de GeForce NOW oyunu başlatmadan öne ayarlardan çözünürlüğü özele alın oradan ayarlamayı deneyin.
Hocam her şeyi yaptım olmadı hala aynı. İnternetim 2.4g ondan olabilir mi acaba?

Hocam şimdi benim internetim 24 25 Mbps civarı ve ben imki de 2.4 g ben çok az takılma ile oynuyorum sizinki neden böyle anlamadım.

Takılma zaten artık yaşanmıyor sorun pikselleşme bir anda ekran gidiyor. Önünü bile göremiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı