Geforce Now Oyunlar Ücretsiz Mi?

rootsh

Kilopat
Ben şimdi anlamadım, bu sisteme ücretli üyelik aldığımızda yani Founders'ı, listedeki tüm oyunları istediğim zaman açıp sınırsızca oynayabiliyor muyum yoksa Steam hesabımda olan oyunları mı oynama şansı veriyor bana?

GeForce Now'a kayıt yaptırdığınızda kendi uygulaması üzerinden Steam'e giriş yapıyorsunuz ve kendi Steam hesabınızı kullanıyorsunuz ve Steam'den sadece hesabınızda bulunan oyunları oynayabilirsiniz. Yani kısacası orada gösterdikleri oyunlar şu anlık destekledikledikleri oyunlar. İleri de bunun sayısını arttıracaklar.

Uzaktaki bir bilgisayara bağlanıp oradaki oyunu ücretsiz oynuyorsunuz. Tek şart oyuna sahip olmanız. Bilgisayarlar da çok güçlü bu arada.

Eğer bu sistem gelişirse bilgisayara tonla para vereceğime bunu kullanırım.
Oyunları biz almasak ve aylık ücret karşılığı tüm oyunlara erişebilsek daha iyi olurdu.

GeForce sana bilgisayar kiralıyor. Steam, Uplay gibi uygulamalar üzerinden desteklenenler içerisinden kendi oyunlarını oynaman gerekiyor. İyi bir bağlantın olması önemli. 1080P için minimum 25Mbps belirtilmiş. Bunun yanında 4 GB RAM, X86 destekli 2 Ghz üzeri işlemci, Intel HD Grafik 2000 ve AMD HD 3000, Nvidia GT 600 üzeri bir grafik birimi gerekiyor.

Uzaktaki bir bilgisayar bağlanıyor olması sebebiyle ping evde alacağın değerlerin üzerinde, onun için şimdilik rekabetçi oyunları oynamak pek mümkün değil. Diğer taraftan en yüksek grafik isteyen oyunları son derece eski bir sistemde bile çok rahat oynayabiliyorsun. Güzel sistem, ülkemize de server gelirse tadından yenmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı