GeForce NOW paket kaybı

UykucuPanda

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler, 6 aydır GeForce NOW kullanıyorum. Bir gün elektrikler gitti, PC ve GeForce NOW kapandı. Tekrar açtım ve paket kaybı hatası aldım.

Şu an, tam 2 haftadır bu sorun çözülmedi. İnternetim 50Mbps gösteriyor, paket kaybım 4-7 arası değişiyor ve gecikme kısmı da 2-6 arası değişiyor. İnternetim iyi olmasına rağmen paket kaybı almaya devam ediyorum. Sorunu çözmek için Superonline'dan ekip geldi, baktı.

Wi-Fi'da sıkıntı yok. PC'ye format attım işe yaramadı. Arkadaşlarımın evine gittim, yan yana 2 PC ile kendi GeForce NOW hesabımı denedim. Kendi PC'de paket kaybı yaşarken arkadaşın PC'sinde paket kaybı yaşamadım.

Bir entresan durum da mobil veri ve Wi-Fi'dan girince paket kaybı almıyorum veya VPN kullanınca ping ile Mbps düşüşü alsam da paket kaybı yaşamıyorum. Bu sorunun neden kaynaklandığını bilen veya düşünen varsa fikirlerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok garip. Destek ile iletişime geçin.

Çok garip. Destek ile iletişime geçin.
Nvidia ana merkezindeki müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kendisi bölgenizle biz değil game+ ilgileniyor diye sonuç çıktı. Game+ müşteri hizmetleri yok, canlı sohbeti yok ,anca maille ulaşabiliyoruz onu da denedim. 7 adet mail yazdım anca bir tanesine cevap verip ,oldukça umursamazca tutup gösterip site de SSK(sıkça sorular konular) bak diyip geçiştirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı